SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Alcatel w Holandii

Alcatel zmodernizuje na potrzeby usług triple play 1,3 mln linii DSL dla KPN'u.

Alcatel zmodernizuje szerokopasmową infrastrukturę firmy KPN, która przygotowuje się do świadczenia usług triple play w Holandii. Kontrakt obejmuje modernizację 1,3 miliona linii DSL, w celu zwiększenia przepływności oraz umożliwienia realizacji usług triple play. Modernizacja sieci zostanie ukończona w 4 kwartale br.

Po ukończeniu modernizacji, sieć szerokopasmowa firmy KPN wykorzystywać będzie technologię ADSL2plus firmy Alcatel, która umożliwia znacznie większą przepływność w porównaniu do tradycyjnych linii ADSL. Przejście na nową technologię odbędzie się w sposób niezauważalny dla abonentów, którzy uzyskają dostęp do bogatej kombinacji usług szerokopasmowych, takich jak: szybki dostęp do Internetu, wideo na żądanie oraz transmisja TV. Alcatel będzie dodatkowo wspierać firmę KPN w najważniejszych zadaniach, takich jak zarządzanie projektem, instalacja i odbiór.

Alcatel jest światowym liderem w dziedzinie szerokopasmowego dostępu. Pod koniec 2004 firma posiadała 37,8% udział w rynku i zainstalowała ponad 62 mln linii DSL. Rozwiązania szerokopasmowe Alcatela stanowią trzon sieci ponad 120 klientów na świecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Alcatel w Holandii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl