SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aldi w kampanii reklamuje marki własne

"Ekspert Aldi Poleca" – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja promująca marki własne sieci sklepów Aldi. Celem projektu jest zwiększanie świadomości klientów na temat marek własnych. Do akcji zaangażowano 20 ekspertów dedykowanych konkretnym grupom produktowym.

Article

Marki własne to podstawa funkcjonowania Aldi, firma podkreśla, że ich udział w jej obrotach wynosi około 80 proc. Największy jest przy produktach podstawowych i tych najbardziej popularnych.

Inicjatywa "Ekspert Aldi poleca" ma przybliżyć konsumentom świat unikatowych marek własnych, których nie znajdą nigdzie indziej i, po które chętnie wracają.

- W ramach kampanii, każdy z ekspertów w dedykowanej przestrzeni w gazetce i online opowiada o zaletach oraz o jakości danego produktu z asortymentu marek własnych Aldi. Inicjatywą objęte są zarówno produkty z sekcji food, jak i non food. Marki własne ciągle cieszą się uznaniem wśród naszych klientów, i stanowią około 80% sprzedawanych produktów. Realizując projekt "Ekspert Aldi Poleca" chcieliśmy wzmocnić ten trend. Pozwalamy klientom zajrzeć do nas „od środka” i dowiedzieć się więcej o tym, jak pracujemy i dbamy o utrzymanie jakości marek własnych Aldi. Nie bazujemy na sloganach reklamowych, a pokazujemy znacznie więcej. To właśnie tak w Aldi realizujemy marketing treści i nieustannie zbliżamy się do klientów odpowiadając nie tylko na ich potrzeby, ale i zaspakajając i ciekawość, budując relacje  - mówi Agnieszka Barańska, dyrektor obszaru marketingu i komunikacji w Aldi.

Za kreacje reklam w gazetkach odpowiada Agencja Freundschaft, za inne kreacje w ramach kampanii odpowiada Agencja Opus B.
Koncept komunikacji opracowano w ramach struktur wewnętrznych sieci wraz ze współpracą agencji.
 

Dołącz do dyskusji: Aldi w kampanii reklamuje marki własne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl