SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aleksander Pałka COO w Rebel Tang

Aleksander Pałka został nowym chief operating officer w firmie food-tech Rebel Tang.

Aleksander PałkaArticle

Aleksander Pałka na stanowisku będzie odpowiadać za kompleksową realizację strategii firmy, współpracę z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz usprawnienie procesów wewnątrz organizacji. Wszystko w krótkoterminowej perspektywie ma doprowadzić do zwiększenia ilości partnerów i przychodów spółki.

- W Rebel Tang będę odpowiedzialny przede wszystkim za wprowadzenie procesów usprawniających wdrażanie nowych partnerów oraz rozwijanie działu operacji, który odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu wirtualnych konceptów restauracyjnych. Konsekwencją tego będzie wzrost liczby nowych partnerów oraz zwiększenie sprzedaży w obecnych i nowych lokalizacjach - Aleksander Pałka.

Aleksander Pałka odpowiadał już za Pizza Hut Express

Aleksander Pałka w ostatnich latach, w ramach spółki Amrest zaangażowany był w testowanie i rozwój wirtualnych marek oraz konceptu „shadow kitchens”.

W przeszłości odpowiedzialny za zarządzanie marketingiem takich marek jak Lipton, Saga, Danio, Pizza Hut czy Burger King.Twórca sieci Pizza Hut Express w Europie Centralnej.

Rebel Tang to firma food-tech (food & technology), która tworzy wirtualne restauracje funkcjonujące tylko w formie dostaw do klienta. Koncepcja biznesowa jest oparta na technologicznej usłudze uzupełniającej biznes restauracyjny, pozwalająca na uruchomienie dodatkowego źródła przychodu w każdej kuchni.

Dołącz do dyskusji: Aleksander Pałka COO w Rebel Tang

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl