SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Berka, Monika Pigan, Katarzyna Szczepaniak i Damian Kopankiewicz w Contented by They.pl

Pracę w zespole content marketingowym Contented wchodzącym w skład agencji reklamowej They.pl zaczęli Aleksandra Berka, Monika Pigan, Katarzyna Szczepaniak i Damian Kopankiewicz.

Od lewej: Aleksandra Berka, Monika Pigan, Katarzyna Szczepaniak Article

Aleksandra Berka w Contented by They.pl będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem wpisów blogowych, artykułów sponsorowanych, infografik, ebooków dla klientów z branży wnętrzarskiej, budowlanej, medycznej i elektronicznej. Wcześniej pracowała w agencjach Garden of Words i Fenomem, była też dziennikarką serwisu muzycznego Brand New Anthem, zajmowała się korektą i redakcją tekstów w Kulturze Liberalnej oraz wydawnictwie W.A.B.

Katarzyna Szczepaniak będzie odpowiadać w Contented by They.pl za tworzenie treści i kontakty z mediami. Poprzednio pełniła funkcję traffic managera w sieci reklamowej Adretail (Grupa Interia.pl), ponadto współpracowała z serwisami Xiegarnia.pl i Students.pl.

Monika Pigan zajmie się tworzeniem strategii działań wizerunkowych i sprzedażowych oraz kontaktami z dziennikarzami (głównie mediów elektronicznych). Wcześniej pracowała jako dziennikarka sekcji informacyjnej portalu Onet.pl, w agencji Business & Culture oraz jako redaktor nabywający w dziale literatury pięknej w Społecznym Instytucie Wydawniczym Znak.

Damian Kopankiewicz będzie zajmował się organizacją eventów, współpracą z blogerami (np. z branży wnętrzarskiej), analizą mediów oraz tworzeniem strategii content marketingowych. Wcześniej pracował w Izbie Gospodarki oraz w MM Conferences, gdzie odpowiadał za pozyskiwanie patronatów medialnych, współpracę z partnerami i komunikację w social media.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Berka, Monika Pigan, Katarzyna Szczepaniak i Damian Kopankiewicz w Contented by They.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl