SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Klaudzińska, Maja Kokot i Aneta Grzesiuk-Sawicka w Go Culture

Do agencji Go Culture dołączyły trzy nowe osoby - Aleksandra Klaudzińska, Maja Kokot i Aneta Grzesiuk-Sawicka.

Aleksandra Klaudzińska, Maja Kokot i Aneta Grzesiuk-Sawicka w Go Culture

Aleksadra Klaudzińska pracuje w Go Culture od września 2011 r. na stanowisku młodszego konsultanta. PR-em zajęła się w trakcie studiów, a swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiała pracując dla marek międzynarodowych. Następnie zaangażowała się w promocję Roku Chopinowskiego 2010 - zajmowała się m.in. wydawnictwami, planowaniem i realizacją kampanii reklamowych, organizacją konferencji prasowych oraz współorganizacją niektórych wydarzeń chopinowskich.


Maja Kokot dołączyła do zespołu agencji również na stanowisko młodszego konsultanta. Jest dyplomowanym historykiem sztuki, absolwentką Muzealniczych Studiów Kuratorskich w Krakowie. Doświadczenie zdobywała organizując wystawy i wydarzenia artystyczne oraz planując związane z tym działania promocyjne. Najpewniej porusza się po obszarze sztuk wizualnych. Obecnie na podyplomowych studiach zgłębia temat marketingu w kulturze. Największą przyjemność sprawia jej rozwiązywanie organizacyjnych łamigłówek.

Aneta Grzesiuk-Sawicka pracuje w Go Culture jako asystentka biura. Z wykształcenia jest historyczką sztuki, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie jakie dotychczas zdobyła to praktyki, staże i wolontariat. Zaczęła od porządkowania materiałów w szafach archiwalnych PAN-u. Następnie W Łazienkach Królewskich wspierała projekt "Dają Głos!". Jest miłośniczką filmów Almodovara, Felliniego oraz filmów niemych. Pomagała w promocji re-premiery filmu "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów z 1918 roku". Jej największą pasją jest odkrywanie włoskiego lądu oraz jego kuchni, szczególnie toskańskiej.

Obecnie w Go Culture pracuje dziewięć konsultantek. Agencję tworzą dwa zespoły.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Klaudzińska, Maja Kokot i Aneta Grzesiuk-Sawicka w Go Culture

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl