SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aleksandra Kosowska w Mindshare Polska. Odchodzi Małgorzata Bartoszewicz

Małgorzata Bartoszewicz, dyrektorka działu Exchange odeszła z Mindshare Polska po ponad 17 latach pracy. Zastąpiła ją Aleksandra Kosowska.

Article

Bartoszewicz pracę w domu mediowym Mindshare Polska (GroupM/WPP) rozpoczęła na początku 2005 roku. Zaczynała od stanowiska junior media plannera. Ostatnio pełniła funkcję dyrektorki działu Exchange. Teraz, po ponad 17 latach pracy postanowiła odejść z agencji. Jej dalszych planów zawodowych nie udało nam się ustalić.

Jej obowiązki przejęła Aleksandra Kosowska, obejmując stanowisko deputy director w dziale Exchange. Będzie odpowiedzialna za nadzorowanie procesów optymalizacji kampanii, analizy efektywności inwestycji oraz prowadzenie negocjacji z mediami.

Kosowska rozpoczęła pracę w agencji Mindshare Polska w roku 2004. Zdobywała doświadczenie realizując kampanie dla klientów, takich jak Nike, Samsung, LG Electronics, Aflofarm, Unilever czy Castorama.

W roku 2020 dołączyła do zespołu Exchange, gdzie objęła stanowisko trading managera mediów offline non-TV. Zajmowała się także optymalizacją procesów zakupowych w roli TV Efficiency Manager. Ponadto, od 3 lat angażuje się w inicjatywy GroupM w ramach działań sprzedażowych oraz optymalizacji procesów i narzędzi, współpracując przy tworzeniu software’u do zakupu mediów TV oraz nowego systemu księgowo-planningowego.

 

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Kosowska w Mindshare Polska. Odchodzi Małgorzata Bartoszewicz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl