SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Kurowska odeszła z Polityki Zdrowotnej. Zakłada własny serwis o zdrowiu, w ekipie Anna Rokicińska

Redaktor naczelna PolitykaZdrowotna.pl Aleksandra Kurowska po dwóch latach odeszła z serwisu. Zamierza teraz skupić się na własnym projekcie internetowym i pisaniu do ogólnopolskich wydawnictw medycznych. Z nowym projektem współpracować ma dziennikarka radiowa Anna Rokicińska.

Aleksandra Kurowska Article

Kurowska pracowała w redakcji PolitykaZdrowotna.pl od 2017 roku jako redaktor naczelna. Zrezygnowała z tego stanowiska, by poświęcić się własnemu projektowi.

- Od przyszłego tygodnia ruszam z pracami nad portalem, w którym chcę pisać o ochronie zdrowia w nowej formule. Wciągając w dyskusję nowych ekspertów m.in. ekonomistów, demografów, ale też szerzej zająć się zdrowiem politycznie. Poza częścią newsową, będziemy przygotowywać analizy i raporty m.in. dla izb handlowych, nagrywać podcasty, czym zajmie się świetna radiowa dziennikarka Anna Rokicińska, będą też materiały wideo - komentuje w rozmowie z nami dziennikarka. - Przez ponad dwa lata udało mi się zbudować silną pozycję Polityki Zdrowotnej, ale teraz czas na nowe wyzwania - dodaje.

 

Nowy portal Aleksandry Kurowskiej - jak dowiadujemy się nieoficjalnie - ma być poświęcony kwestiom systemowym w ochronie zdrowia. Udzielać się w nim mają m.in. samorządowcy, posłowie, ekonomiści i politycy.

Kurowska już współpracuje z miesięcznikiem „Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia”, teraz ma ponadto wrócić do pisania dla magazynów „Służby Zdrowia” i „Menadżera Zdrowia”, a także współpracować z „Dziennikiem Gazetą Prawna”.

Dziennikarka ma uruchomić swój nowy portal samodzielnie, bez żadnego wsparcia. – Dorosłam do tego – mówi nam. Dotychczas związana była z różnymi tytułami, m.in. pracowała w „Życiu”, „Życiu Warszawy”, Agencji Polskapresse, „Gazecie Giełdy Parkiet”, „Rzeczpospolitej” oraz w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Kurowska odeszła z Polityki Zdrowotnej. Zakłada własny serwis o zdrowiu, w ekipie Anna Rokicińska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aha
A kto to jest?
1 0
odpowiedź