SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Majda po 14 latach odchodzi z TVN do zarządu Zieleni m.st. Warszawy

Szefowa internetowego Magazynu TVN24 Aleksandra Majda odchodzi po 14 latach z TVN Discovery Polska. Jak wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl w styczniu rozpocznie nową pracę jako zastępca kierownika działu komunikacji społecznej zarządu Zieleni m.st. Warszawy.

Aleksandra Majda Article

Aleksandra Majda we wtorek miała pożegnać się ze współpracownikami. Jak wynika z naszych informacji, obecnie negocjuje jeszcze warunki odejścia z TVN, dlatego na razie nie zdradza, gdzie rozpocznie nową pracę.

W rozmowie z nami dziennikarka poinformowała, że w nowej firmie pojawi się od początku stycznia.

Jak wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl od stycznia obejmie stanowisko zastępcy kierownika działu komunikacji społecznej zarządu Zieleni m.st. Warszawy.

W TVN przez 14 lat

Jako koordynatorka Magazynu TVN24 pracowała ponad 4,5 roku; koordynatorka Kontakt24 - ponad 8,5 roku, przez 10 lat pełniła funkcję szefowej wydawców portalu tvn24.pl. W sumie w TVN pracowała ponad 14 lat.

W swojej karierze pracowała także w „Rzeczpospolitej”, Polskiej Agencji Prasowej, magazynie „Film” i „Foyer”.

Według wyników badania Mediapanel opracowanych przez Wirtualnemedia.pl w październiku br. portal TVN24.pl odwiedziło 10,78 mln użytkowników, czyli 37,18 proc. wszystkich internautów w Polsce.

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Majda po 14 latach odchodzi z TVN do zarządu Zieleni m.st. Warszawy

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dziamdziala
Fatalna była.na wizji jak coś mówiła o portalu. glos gimnazjalistki i takie dziamdzianie...jak słyszałem Ola Majda to od razu pilot w ruch
0 0
odpowiedź
User
ZZM
A ta Pani nie zacznie pracy jako zastępca kierownika komunikacji społecznej w zarządzie zieleni miejskiej? Właśnie zakończyli rekrutacje i na ich stronie wisi taki komunikat: http://zzw.waw.pl/wp-content/uploads/2020/10/wynik_ZZW_111_34_20.pdf
0 0
odpowiedź
User
ko
Na stronie Zarządu Zieleni m.st Warszawy jest informacja, ze Aleksandra Majda Butkiewicz obejmuje stanowisko zastepcy kierownika komunikacji społecznej w tej instytucji. Nie ma wielkiej filozofii - kazdy to moze tam znależć i przeczytać. Więc jeśli Pani Ola sie nie rozmyśliła, to nie będzie kontynować kariery w mediach tylko na posadzie miejskiej.
0 0
odpowiedź