SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aleksandra Siewierska head of client's operations w agencji K2 Create

Aleksandra Siewierska awansowała na stanowisko head of client's operations w agencji reklamowej K2 Create (Grupa K2). Z kolei Anna Sierakowska-Nikiel objęła stanowisko creative operations managera.

Article

Aleksandra Siwierska jako head of client's operations obejmie zarządzanie 10-osobowym zespołem dedykowanym do działań dla platformy Netflix w obszarze komunikacji marki w mediach społecznościowych (obsługa klienta, zarządzanie projektami, strategia, kreacja). Siewierska odpowiada za rozwój osobowy i kompetencyjny członków zespołu oraz realizuje działania, mające na celu wzmocnienie strategicznej komunikacji marki klienta.

Head of client's operations to nowe stanowisko w strukturze K2 Create, które podlega bezpośrednio Michałowi Rutkowskiemu, dyrektorowi zarządzającemu K2 Create.

-  K2 Create pracuje dla Netflix od momentu wejścia marki na polski rynek w 2016 roku i czujemy się częścią kultury organizacyjnej Netflix. A ta wymaga ciągłego zwinnego dostosowywania planów do zakładanych celów, poszukiwania źródeł kreatywności, produktywności i innowacji. Ola jest chodzącą emanacją dewizy 'wolność i odpowiedzialność' i najlepszą osobą do prowadzenia całości działań operacyjnych social marketingu nie tylko na polskim rynku – mówi Michał Rutkowski, dyrektor zarządzający K2 Create.

Anna Sierakowska-Nikiel z awansem

W zespole awansowała również Anna Sierakowska-Nikiel, która od lutego 2023 roku obejmie stanowisko creative operations' manager. Jej zadaniem będzie zarządzanie operacyjne pracami zespołu kreatywnego i koordynacja produkcji kampanii w mediach społecznościowych, zgodnie z celami stawianymi przez klienta.

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Siewierska head of client's operations w agencji K2 Create

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
Jakiś dzień głów dzisiaj jest bo kolejne Panie Głowy widzę.
odpowiedź