SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Zentile-Miller za Patricka Delcola na czele Polskiej Rady Centrów Handlowych

Aleksandra Zentile-Miller zastąpiła Patricka Delcola na stanowisku prezesa zarządu Polskiej Rady Centrów Handlowych. Z organizacją związana jest od 15 lat. Delcol kierował PRCH od 2008 roku.

fot. Flickr.com Article

Patrick Delcol złożył na ręce zarządu rezygnację ze stanowisko. Jednogłośnie na jego miejsce powołano Aleksandrę Zentile-Miller.

- W związku z objęciem nowego stanowiska w europejskich strukturach firmy BNP Paribas Real Estate, które uniemożliwia mi stałą obecność w Polsce i zaangażowanie w działalność Rady, z żalem muszę zrezygnować z funkcji prezesa zarządu PRCH. Ponad 10 lat pracy dla Polskiej Rady Centrów Handlowych i polskiej branży retail to wyjątkowy czas. Dziękuję wszystkim pracownikom PRCH oraz członkom zarządu, z którymi miałem przyjemność pracować - skomentował odchodzący prezes.

Aleksandra Zentile-Miller jest jedną z założycieli Polskiej Rady Centrów Handlowych, zasiadała w zarządzie stowarzyszenia od początku jego istnienia. Obowiązki w organizacji łączy z kierowaniem warszawskim oddziałem międzynarodowej firmy architektonicznej Chapman Taylor z główną siedzibą w Londynie.

Nowa prezes PRCH od wczesnych lat dziewięćdziesiątych zdobywa doświadczenie zawodowe na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Studiowała architekturę w Polsce (Politechnika Gdańska) i Wielkiej Brytanii (University of Westminister w Londynie). Jest członkiem organizacji profesjonalnych w obu krajach (SARP, BPCC, ICSC oraz ARB - UK Architects Registration Board).

W zarządzie Polskiej Rady Centrów Handlowych zasiadają Aleksandra Zentille-Miller jako prezes zarządu, Elżbieta Dmowska-Mędrzycka jako wiceprezes, Piotr Szafarz, Wojciech Normand, Marek Cichocki, Sebastian Koziara, Jakub Skwarło oraz Benoît Charles. Funkcję członka zarządu i dyrektora generalnego stowarzyszenia sprawuje Radosław Knap.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Zentile-Miller za Patricka Delcola na czele Polskiej Rady Centrów Handlowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl