SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Alfavox z nową identyfikacją wizualną. Michał Góra prezesem, Piotr Wójcik w zarządzie

Firma Alfavox, działająca w branży ICT, ogłosiła zmiany w strukturze organizacyjnej. W skład zarządu weszli Michał Góra i Piotr Wójcik. Spółka odświeżyła także brand, prezentując nowe logo oraz nową odsłonę strony internetowej.

Article

Michał Góra (na zdjęciu niżej) został powołany na stanowisko prezesa zarządu Alfavox. Zastąpił on Janusza Tomiczka, który po 10 latach rozstał się z firmą.

Góra związany jest z branżą od 20 lat, a od 5 lat jest udziałowcem Alfavox. Dotychczas pełnił funkcję członka zarządu, odpowiadając za strategiczny rozwój firmy, w szczególności za budowę aliansów na rynkach zagranicznych. Posiada długoletnie doświadczenie w globalnych projektach na czterech kontynentach, m.in. w krajach DACH, USA, Indiach, Argentynie i Meksyku. Wraz z objęciem funkcji prezesa będzie odpowiadał także za strategiczne alianse biznesowe w Polsce.

Piotr Wójcik związany jest z branżą od 20 lat. Jako udziałowiec Alfavox, od 4 lat odpowiada za pion techniczny, zarządzając kluczowymi projektami w Polsce i za granicą. Ma wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów, m.in. na rynkach Europy, obu Ameryk i Azji.

Nowy zarząd Alfavox zdecydował o przeprowadzeniu działań mających na celu odświeżenie brandu. Nowy wizerunek ma podkreślić światowy charakter rozwiązań customer experience oferowanych przez firmę dla systemów contact center. Zmiany w systemie identyfikacji wizualnej obejmują kreację logo, opracowanie księgi znaków i strony internetowej (alfavox.com) w nowej odsłonie kolorystycznej.

Uproszczenie znaku graficznego miało na celu zwiększenie jego czytelności i nadanie mu bardziej nowoczesnego charakteru. Sygnet wykorzystuje literę "A" zaczerpniętą z nazwy marki, w której "alfa" znaczy pierwszy, a "vox" - głos.

Alfavox oferuje rozwiązania zakresie doradztwa i sprzedaży rozwiązań customer engagement i employee engagement, w tym omnichannel contact center, video chat, workforce management i biometrycznej video identyfikacji. Swoje działania kieruje do firm z segmentu enterprise oraz mid-size business, w branży bankowej i finansowej, e-commerce, healthcare, outsourcing, ubezpieczeniowej oraz administracji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Alfavox z nową identyfikacją wizualną. Michał Góra prezesem, Piotr Wójcik w zarządzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl