SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Alicja Gielniowska dyrektorem działu digital w Grupie NaTemat

Alicja Gielniowska objęła stanowisko dyrektora działu digital w Grupie NaTemat. Będzie odpowiadać za strategię cyfrowego rozwoju, przychody i rozwój reklamowy w obszarze programmatic.

Alicja GielniowskaArticle

Gielniowska do Grupy naTemat dołączyła w grudniu 2015 roku. Od samego początku zajmowała się rozwojem serwisów Grupy naTemat w ramach internetowego działu produkcji. To z niego wyodrębniono teraz dział digital. Przygotowywała m.in. takie projekty jak redesign serwisów naTemat.pl, Mamadu.pl, Innpoland.pl, czy Aszdziennik.pl, ale także uruchomienie weekendowego magazynu Bliss oraz zapoczątkowanie emisji i sprzedaży reklam wideo. Realizuje też projekt TruDat, który dotowany jest przez firmę Google.

- W przypadku utworzenia nowego działu mamy do czynienia ze sformalizowaniem stanu rzeczy, który istniał już od jakiegoś czasu . Dział tworzy kilka osób, które do tej pory były w ICP, a także rekrutowanych na nowo oraz pochodzących od naszych zewnętrznych partnerów - mówi dla Wirtualnemedia.pl Michał Mańkowski, redaktor naczelny portalu naTemat.pl i dyrektor operacyjny w Grupie naTemat.

Mańkowski został redaktorem naczelnym pod koniec września br., zastępując na tym stanowisku Agatę Komosę.

Według badania Gemius/PBI w lutym br. naTemat.pl zanotował 4,19 mln realnych użytkowników, 38,54 mln odsłon i 30:13 minuty średniego czasu korzystania przez użytkownika, Mamadu.pl - 957,6 tys. użytkowników, 3,34 mln odsłon i 2:56 minuty średniego czasu korzystania., INNpoland.pl - 794,4 tys. użytkowników, 2,74 mln odsłon i 2:54 minuty średniego czasu, a ASZdziennik.pl - 472 tys. użytkowników, 1,23 mln odsłon i 5:20 minuty średniego czasu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Alicja Gielniowska dyrektorem działu digital w Grupie NaTemat

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kog
Tam sami dajrektorzy!
odpowiedź
User
Kadrowy
Z przedszkola biorą już nie tylko stażystów na darmowe staże, ale także dyrektorstwo?
odpowiedź
User
yht
A po co komu taki kolejny infantylny portalik? Jaka jest RZECZYWISTA oglądalność?
odpowiedź
User
AntyPIS
Ta Pani ma pozyskiwać klientów? Nie ubiłbym z nią nie tylko interesu, ale nawet muchy w kublu.


Czy podpisałbyś się pod tym odważnym stwierdzeniem imieniem i nazwiskiem?
odpowiedź
User
mowiejakjest
Kto w ogóle będzie czytał ten "syfilis" przecież to portalik wrogiej niemieckiej agentury, który ma prać mózgi polakom tak aby niemcy, którzy od około 300 lat usiłują unicestwić nasz naród mogli nadal czerpać zyski z taniej siły roboczej.
odpowiedź