SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kosmici przed bankomatem reklamują Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (wideo)

Alior Bank zaczął kolejną odsłonę kampanii reklamowej Konta Jakże Osobistego opartej na wizerunku dwójki kosmitów. Akcję przygotowały firmy marketingowe PZL i Mets.

Article

W nowym spocie dwójka kosmitów korzysta z bankomatu ustawionego w szczerym polu, a stojącej za nimi kobiecie wylicza korzyści Konta Jakże Osobistego: darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą oraz zwrot 1 proc. płatności telefonem (do 20 zł miesięcznie). Kobieta jedną z tych opcji aktywuje poprzez aplikację mobilną.

Natomiast mężczyzna w charakterystycznym dla Alior Banku meloniku podkreśla, że użytkownicy Konta Jakże Osobistego nie płacą za prowadzenie rachunku, a przy aktywnym korzystaniu z niego także za kartę płatniczą. Ponadto do wyboru mają 10 dodatkowych opcji: dwie z nich są bezpłatne, a za każdą kolejną należy płacić 3,50 zł miesięcznie.

W poprzedniej odsłonie tej kampanii była reklamowana pożyczka z zerowym oprocentowaniem dostępna dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego.

 

Za kreację reklam Alior Banku odpowiada agencja PZL, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy Mets. Działania reklamowe banku obejmują m.in. telewizję, internet i prasę.

W pierwszych trzech kwartałach br. skonsolidowane wydatki marketingowe Alior Banku zwiększyły się o 2,7 proc. do 57,88 mln zł. Nieznacznie wzrosły wpływy odsetkowe, zmalał wynik z prowizji, natomiast zysk netto skurczył się z 531,11 do 272,74 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Kosmici przed bankomatem reklamują Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl