SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Alior reklamuje kredyt ze stałą ratą

W Alior Banku wystartowała kampania „Kredyt ze stałą ratą”, promująca ofertę, która zabezpiecza klientów przed zmienną wysokością rat. Akcję przygotowały PZL, Papaya Films, Juice Sound, Televisor, dom mediowy Sigma BIS oraz dom mediowy Mets.

Article

W spotach reklamowych opartych na motywie poszukiwania powołania i wyboru życiowej drogi, bank zwraca uwagę na zmienność, dynamizm panujący w świecie i konieczność podejmowania nagłych decyzji, co może budzić w ludziach niepewność.

– „Życie i dzieci zaskakują zmianami. Ale nie nasz Kredyt ze stałą ratą. W Alior Banku z góry wiadomo, ile miesięcznie się płaci. I można spokojnie podążyć za marzeniami” – to słowa Pana w Meloniku, który prezentuje ofertę w naszym najnowszym spocie reklamowym. Każdy, kto miał okazję zmierzyć się z wyzwaniem rodzicielstwa wie, jak zaskakująca i nieprzewidywalna jest to przygoda. Dlatego, aby dać naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, proponujemy im ofertę „Kredytu ze stałą ratą" – mówi Jacek Polańczyk, wiceprezes zarządu Alior Banku.

Spoty kampanii będą emitowane w telewizji, na platformie VOD oraz w radiu. Ponadto, informacje o „Kredycie ze stałą ratą” można znaleźć w prasie, Internecie, kanałach social media Alior Banku oraz na ekranach bankomatów Euronet.

W realizację kampanii „Kredytu ze stałą ratą” zaangażowani byli agencja PZL, Papaya Films, Juice Sound, Televisor, dom mediowy Sigma BIS oraz dom mediowy Mets.

Dołącz do dyskusji: Alior reklamuje kredyt ze stałą ratą

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Damian
No tak, teraz inflacja w dół, stopy % pewnie tez w dół, to teraz banki będą z wielką przyjemnością proponowały stałe oprocentowanie. Banksterzy....
0 4
odpowiedź