SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Almette w kampanii znów chroni łąki

Pod hasłem „Almette chroni łąki” ruszyła proekologiczna kampania, której celem jest z jednej strony edukacja, a z drugiej konkretne działania – wysianie tysięcy łąk i pasów kwietnych w wybranych rejonach Polski. Kampanię w zakresie strategii, planowania i zakupu mediów koordynuje Value Media, zaś za wideo online, display i paid social odpowiada SalesTube.

Article

Almette chroni łąki” to przykład proekologicznego programu, który idealnie łączy teorię z praktyką i do udziału zaprasza każdego. Są to m.in. kameralne spotkania i warsztaty, panele dyskusyjne i duże eventy. Projekt wspierają eksperci, m. in. prof. dr hab. Piotr Tryjanowski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Maciej Podyma, prezes Fundacji Łąka. W popularyzacji tego przedsięwzięcia pomagają także zaproszeni do wspólnych działań influencerzy i blogerzy.

Marka Almette (Hochland Polska) z jednej strony inspiruje i edukuje, a z drugiej daje też możliwość do włączenia się w akcję i „narzędzia”, takie jak Łąkomaty, z których bezpłatnie pobrać można nasiona. Dzięki temu każdy z nas swoją łąkę może wysiać tam, gdzie chce – w centrum miasta, w swoim ogródku czy na balkonie. W tym roku Łąkomaty Almette ponownie staną w Warszawie, a także w Białymstoku i Płocku. Zachęcam do ich odwiedzenia i pobrania swojej porcji nasion — mówi Monika Dutka, brand manager marki Almette.

Działania promocyjne obejmują emisję spotów w social mediach (Facebook, TikTok), YouTube oraz VOD, reklamy display, a także promocję w radiu.

W ramach kampanii Value Media zajmuje się strategią, planowaniem i zakupem mediów.  Agencja pracuje w modelu house of communication z agencją MarTech & e-commerce SalesTube, która odpowiada za działania digitalowe - wideo online, display oraz paid social. Współpracę z influencerami i blogerami koordynuje agencja Grasp Group.

Kampania potrwa do 30 czerwca.

Dołącz do dyskusji: Almette w kampanii znów chroni łąki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl