SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Amazon zapowiada premierę nowego polskiego filmu. „Nieobliczalna” już za moment w ofercie Prime Video

W „Nieobliczanej” śledzimy zawiłe losy siedmiorga bohaterów próbujących uwolnić się od własnych życiowych klatek. Wątek obyczajowy łączy się z wątkiem kryminalnym, w którym od pierwszej sceny widzowie zadają sobie pytanie nie tylko kto i dlaczego zabił, ale przede wszystkim kto zginął. Okazuje się, że każdy ma swoją prawdę… Prawdę, która jest bardziej przerażająca, niż się początkowo wydaje - czytamy  w opisie platformy.

Film „Nieobliczalna”, Prime Video, 2024 Film „Nieobliczalna”, Prime Video, 2024

W filmie „Nieobliczalna” zobaczymy plejadę polskich gwiazd, w tym: Agnieszkę Grochowską, Julię Wieniawę, Magdalenę Cielecką, Pawła Małaszyńskiego i Andrzeja Seweryna. „Nieobliczalna” opowiada o ludziach zaplątanych w życiowej matni, nawigujących w labiryncie wyzwań i tajemniczej zbrodni, gdzie nic nie jest oczywiste. W historii napięcie erotyczne przeplata się z zakazaną miłością, zazdrość z zemstą, a zdrada z kłamstwem – informuje Prime Video.

Martyna (Agnieszka Grochowska) razem z Wojciechem (Paweł Małaszyński) tworzą pozornie szczęśliwy związek. Jednak to tylko fasada skrywająca okrutną prawdę. Jedyną osobą, która ją zna, jest ojciec Wojciecha – Stefan (Andrzej Seweryn). Magdalena Cielecka wcieliła się w rolę przyjaciółki Martyny – Alicję, samotną matkę 20-letniego Daniela (Dawid Ptak), który spotyka się z Adeliną (Julia Wieniawa). Adelina, mimo bardzo młodego wieku jest zdana tylko na siebie, opiekując się chorą matką (Magdalena Czerwińska), a Daniel jest jej nadzieją na lepsze życie.

Reżyserem filmu jest Piotr Trzaskalski („Mój Rower”, polski kandydat do Oscara – „EDI”, „Matka”). Autorami scenariusza są Krzysztof Gureczny („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Akademia Pana Kleksa”) oraz Małgorzata Sobieszczańska („Anioł i pies”, „Zwyczajna sprawa”). Za produkcję odpowiadają Joanna i Paweł Wiernik z domu produkcyjnego Wiernik Pro. Film jest adaptacją wydanej w 2022 roku powieści o tym samym tytule autorstwa Magdy Stachuli.

W historii śledzimy zawiłe losy siedmiorga bohaterów próbujących uwolnić się od własnych życiowych klatek. Wątek obyczajowy łączy się z wątkiem kryminalnym, w którym od pierwszej sceny widzowie zadają sobie pytanie nie tylko kto i dlaczego zabił, ale przede wszystkim kto zginął. Okazuje się, że każdy ma swoją prawdę… Prawdę, która jest bardziej przerażająca, niż się początkowo wydaje.

Premiera filmu „Nieobliczalna” odbędzie się 17 maja na Prime Video.

Dołącz do dyskusji: Amazon zapowiada premierę nowego polskiego filmu. „Nieobliczalna” już za moment w ofercie Prime Video

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl