SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ambasada Ukrainy dziękuje Polsce za wsparcie w czasie wojny

Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Komunikacyjne Media Centrum przy Ambasadzie Ukrainy w RP przygotowali kampanię komunikacyjną „Dziękuję Ci, Polsko!" ("Thank You, Poland!"). Jej celem jest podkreślenie wdzięczności Ukraińców wobec Polaków za ogromną pomoc w łagodzeniu skutków pełnoskalowej wojny wywołanej przez Rosję.

Article

Na podstawie tysięcy prawdziwych historii powstał film, opracowany przez Dom Produkcyjny Esse i reżysera Stanisława Kapralowa, opowiadający historię przyjaźni i wsparcia między narodami Ukrainy i Polski. Po raz pierwszy został on zaprezentowany przez Ambasadę Ukrainy w RP polskim mediom 10 listopada 2022 roku, a od 11 listopada 2022 roku publikowany jest dla szerokiego grona polskich odbiorców.

Kampania ma też przeciwdziałać rosyjskiej propagandzie

Kampania komunikacyjna "Dziękuję Ci, Polsko!" została uruchomiona w celu szerokiego rozpowszechnienia spotów telewizyjnych, aby nagłośnić wdzięczność Ukraińców wobec Polaków, przyjaźń między narodami i gotowość Ukrainy do utrzymania i rozwoju silnych relacji między dwoma krajami. Kampania ma na celu również przeciwdziałanie rosyjskiej propagandzie i próbom minimalizacji poziomu więzi i wsparcia między Ukrainą a Polską.

W ramach kampanii wykorzystane zostaną następujące kanały komunikacji - telewizja (TVP, TVN, Polsat), OOH/DOOH oraz promocja w serwisach społecznościowych ((Facebook, Instagram i YouTube) oraz w warszawskim metrze, galeriach handlowych czy na dworcach kolejowych Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Przemyśla.

Kampania potrwa do 3 lutego. Za opracowanie planu komunikacji i realizację kampanii komunikacyjnej odpowiada Attention Marketing we współpracy z domem mediowym Five Media.

Dołącz do dyskusji: Ambasada Ukrainy dziękuje Polsce za wsparcie w czasie wojny

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Voyak
Kampania opłacona z pieniędzy polskich podatników.
6 4
odpowiedź
User
gosc
Widze ze ruskie trole nie przepuszczają żadnej okazji
10 0
odpowiedź
User
Hajmars
Kiedy okupanty putina wylezą z Ukrainy?
9 0
odpowiedź