SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

AMS z siecią nośników w galeriach Atrium Poland Real Estate

Firma reklamy zewnętrznej AMS na przełomie maja i czerwca 2022 r. powiększy ofertę digital indoor o 12 galerii handlowych należących do Atrium Poland Real Estate.

Article

AMS będzie wyłącznym operatorem cyfrowych nośników indoorowych zarządzanych przez firmę iPoster w sieci Atrium Poland Real Estate - właściciela i zarządcy centrów handlowych w Polsce, m.in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Płocku, Pile, Bytomiu i Szczecinie, a także w Warszawie (Promenada, Targówek, Reduta, King Cross Praga).

- Podpisanie umów o współpracy z galeriami należącymi do Grupy Atrium Poland Real Estate to bez wątpienia potwierdzenie dynamicznego rozwoju iPoster na rynku Digital Signage.  Nasza oferta, z której korzysta AMS, powiększa się o kluczowe obiekty, a ich pozycja w regionach jest od lat ugruntowana i stale rośnie. Szczególnie istotne jest wzmocnienie naszej obecności w Warszawie – mówi Tomasz Glegolski, dyrektor ds. rozwoju sieci iPoster. – Warto podkreślić, że część centrów handlowych należących do Atrium Poland Real Estate poddawanych jest remodelingowi. Ma to na celu podniesienie komfortu oraz atrakcyjności dla klientów. To sygnał, że nasza oferta będzie prezentowana w nowej jakości. Jestem przekonany, że dalsze działania i przyjęta polityka pozwolą nam niebawem osiągnąć pozycję lidera polskiego rynku w tym segmencie – dodaje.

Cała oferta Digital Indoor AMS obejmuje łącznie 375 nowoczesnych cyfrowych powierzchni w 20 aglomeracjach.

Nośniki Digital Indoor usytuowane są przy wejściach do centrum handlowego oraz w głównych ciągach komunikacyjnych. Na każdym ekranie AMS wyświetlany jest autorski kontent Cityinfo – informacje lokalne i rozrywka podane w lekkiej i angażującej formie.

AMS Digital oferuje dotarcie do odbiorców za pośrednictwem ponad 4300 punktów styku w całej Polsce: na przystankach (dzięki nośnikom Digital Citylight), przy kluczowych skrzyżowaniach (Digital Cityscreen), w 55 galeriach i centrach handlowych (Digital Indoor) oraz podczas korzystania z bankomatów, a także oglądania kanałów Video Out-of-Home z autorskim kontentem: Move TV w klubach fitness z segmentu premium i Traffic TV w autobusach w Warszawie.

Dołącz do dyskusji: AMS z siecią nośników w galeriach Atrium Poland Real Estate

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl