SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Minister Andrzej Adamczyk prosi firmy i urzędy transportowe, by podziękowały szefowi TAI za „rzetelną pracę”

Na polecenie ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka do podległych mu firm i jednostek państwowych, zajmujących się m.in. kolejami i drogami, wysłano mail z prośbą, żeby przesłali Klaudiuszowi Pobudzinowi, dyrektorowi Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, podziękowania za „rzetelną codzienną pracę”.

Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwaAndrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa

Mail został wysłany we wtorek przez Szymona Huptysia, rzecznika prasowego Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Otrzymali go przedstawiciele m.in. kilku państwowych spółek kolejowych, Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wszyscy zostali poproszeni, w imieniu ministra Adamczyka, żeby do czwartku wysłali Klaudiuszowi Pobudzinowi, dyrektorowi Telewizyjnej Agencji Prasowej, podziękowania i życzenia świąteczne. „Za rzetelną codzienną pracę na rzecz tego, aby polska opinia publiczna była na bieżąco informowana o inwestycjach i inicjatywach Państwa jednostki” - sprecyzowano.

Mail ujawniono w czwartek. Jego autentyczności potwierdzili przedstawiciele niektórych firm, do których został skierowany.

Klaudiusz Pobudzin szefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej (odpowiadające za wszystkie programy i kanały informacyjne Telewizji Polskiej) jest od maja br. Przedtem był reporterem „Wiadomości” TVP1 (w pierwszej połowie ub.r.) oraz szefem „Teleexpressu” (od sierpnia ub.r. do maja br.), a wcześniej pracował m.in. w Telewizji Trwam.

Dołącz do dyskusji: Minister Andrzej Adamczyk prosi firmy i urzędy transportowe, by podziękowały szefowi TAI za „rzetelną pracę”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość
Łubudubu!
odpowiedź
User
Boti
A Onet przegrał proces i musi zapłacić 50k.
odpowiedź
User
widz555
Na filmach Barei to jest śmieszne, ale w realu zbiera się na wymioty.
odpowiedź