SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Andrzej Kubisiak szefem biura prasowego Work Service, Krzysztof Inglot rzecznikiem prasowym

Spółka Work Service wprowadziła zmiany zespole odpowiedzialnym za kontakty z mediami. W strukturze firmy utworzone zostało biuro prasowe, które prowadzi Andrzej Kubisiak, a funkcję rzecznika prasowego pełni Krzysztof Inglot.

Krzysztof Inglot, Andrzej KubisiakArticle

Do zadań biura prasowego będzie należało prowadzenie bieżącej komunikacji i współpracy z mediami, a także dostarczanie eksperckich komentarzy i analiz dotyczących rynku pracy w Grupie Work Service. W ramach obowiązków zespołu prasowego znalazło się również koordynowanie działań z zakresu polityki informacyjnej spółki.

Na stanowisku rzecznika prasowego spółki pozostaje Krzysztof Inglot, który pełni tę funkcje od 2008 roku. Będzie łączył dotychczasowe obowiązki z funkcją pełnomocnika zarządu ds. sprzedaży.

Do zespołu dołączył Andrzej Kubisiak, który kieruje biurem prasowym, a do jego zadań należy bieżąca komunikacja i współpraca z mediami oraz z podwykonawcami spółki.

Doświadczenie zdobywał m.in. w agencjach ComPress czy Point of View Communications Consultancy, gdzie specjalizował się w działaniach komunikacyjnych i PR dla sektora bankowego, finansowego i HR. Ostatnio pełnił funkcję specjalisty ds. kontaktów z mediami w banku Citi Handlowy.

Dołącz do dyskusji: Andrzej Kubisiak szefem biura prasowego Work Service, Krzysztof Inglot rzecznikiem prasowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl