SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„J…bać PiS i biedę” na urodzinach Andrzeja Piasecznego. TVP ubolewa, sugeruje koniec współpracy z piosenkarzem

Podczas swoich 50. urodzin Andrzej Piaseczny, zasiadający w jury „The Voice Senior” w TVP2, wraz z gośćmi skandował wulgarne hasła i śpiewał piosenkę o narkotykach. Telewizja Polska w komunikacie wyraziła ubolewanie. Zaznaczyła, że nie będzie zmian w rozpoczętej serii „The Voice Senior”, ale przy obsadzaniu kolejnych produkcji będzie brała pod uwagę zachowanie celebrytów w życiu prywatnym.

Andrzej Piaseczny, fot. TVPArticle

Przebieg imprezy z okazji 50. urodzin Andrzeja Piasecznego opisał w czwartek „Super Express”, opierając się na krótkich relacjach wideo, które w Stories na Instagramie zamieszczał Adam „Nergal” Darski.

W nagraniach widać, jak podczas wznoszenia toastów Piaseczny krzyknął „J…bać biedę”, a za chwilę dodał: „J…bać PiS i Konfederację i wszystkich k…rwa tam co tego”. Natomiast jego menedżerka do nagrywającego ją smartfona dwukrotnie krzyknęła: „J…bać PiS”.

Goście piosenkarza na melodię hitu „Śniadanie do łóżka” zaśpiewali mu tekst: „Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie”. - Ale tylko miękkie - krzyknął Andrzej Piaseczny. - Twarde, hera, hera - dyskutował z nim „Nergal”. - Miękkie, ku…rwa! - upierał się Piaseczny.

Piaseczny w jury „The Voice Senior”, TVP wyraża ubolewanie

W komunikacie wydanym w sobotę po południu Telewizja Polska stwierdziła, że „nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. Nadawca dodał, że „wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej”.

Andrzej Piaseczny jest jurorem w drugiej edycji talent-show „The Voice Senior” emitowanej w TVP2 od 2 stycznia. Był też w jury w pierwszej odsłonie programu pokazanej w grudniu 2019 roku.

- Udział Andrzeja Piasecznego w obecnej, już nagranej i wyprodukowanej edycji „The Voice Senior” związany jest z jego dorobkiem artystycznym wpisującym się w założenia formatu audycji - stwierdzono w komunikacie Telewizji Polskiej.

Zapowiedziano, że w rozpoczętej już edycji „The Voice Senior” nie będzie żadnych zmian. - Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu - uzasadniono.

- Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony Widzów przed telewizorami - stwierdzono.

Andrzej Piaseczny raczej nie pojawi się w kolejnych programach TVP

Nie oznacza to jednak, że incydenty podczas urodzin Andrzeja Piasecznego nie będą mieć żadnego wpływu na jego dalszą współpracę z Telewizją Polską. Nadawca zapowiedział, że do kolejnych programów nie będzie angażował gwiazd, które nieodpowiednio postępują w życiu prywatnym.

- Zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości - napisała firma w oświadczeniu.

Andrzej Piaseczny uczestniczył wcześniej w innych programach rozrywkowych TVP2. Był jurorem w pierwszej, szóstej, siódmej i ósmej edycji „The Voice of Poland” oraz liderem zwycięskiego zespołu w trzeciej serii „Bitwy na głosy” pokazanej jesienią 2012 roku.

Według danych Nielsen Audience Measurement w grudniu ub.r. średnia widownia minutowa TVP2 wynosiła 584 819 widzów, a udział w rynku oglądalności - 8,4 proc. (7,49 proc. mniej niż rok wcześniej).

Piaseczny pochwalił się prezentami od fanów

Andrzej Piaseczny nie odniósł się do ujawnienia wulgarnych okrzyków na jego imprezie urodzinowej.

W środę wieczorem na fanpage’u facebookowym zamieścił wideo pokazujące, jak odbiera życzenia i prezenty od fanów.

 

Dołącz do dyskusji: „J…bać PiS i biedę” na urodzinach Andrzeja Piasecznego. TVP ubolewa, sugeruje koniec współpracy z piosenkarzem

247 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Niobe
Andrzej biedy nie zazna, reżim taki zły ale kasa się zgadza...
odpowiedź
User
Gość1245
Nie lubie PiS.
Nie lubie TVP.

Mnie też możecie dodać do listy i nie zapraszać. Dziękuje. :)
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Cieszy, że ludzie uzewnętrzniają swoje poglądy.
odpowiedź