SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Lis ujawnił nagranie Andrzeja Seweryna o „przypier....aniu Trumpom, Kaczyńskim”. „Bawi mnie ten oburz”

W piątek wieczorem Tomasz Lis zamieścił na krótko na Twitterze klip, w którym Andrzej Seweryn mówi, że „tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier....nym trzeba przypier....ć”. - Ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont - stwierdził aktor. - W sumie mnie bawi ten oburz, bo ktoś przeklął albo użył mocnego porównania. Od ośmiu lat nam plują w twarz, więc chyba już skończył się czas kurtuazji i cackania się z bandytami - skomentował Tomasz Lis.

Andrzej Seweryn w nagraniu ujawnionym przez Tomasza LisaArticle

W trwającym ponad minutę nagraniu Andrzej Seweryn zwraca się do „drogiego dziecka”. - Pamiętaj, twoje zadanie jest im przypier....ć. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co do ciebie mówię, ale już szybko zrozumiesz, jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet wcześniej. Już zrozumiesz, komu trzeba przypier....ć i nie zważać na nic - mówi.

- Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier....nym trzeba przypier....ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego tam, wiesz, rozumienia, debaty, porozumienia. Nie, k…a. Faszystom trzeba przypier....ć, a nie dyskutować. Bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w d..ę po prostu - podkreślił.

Nagranie w piątek późnym wieczorem pojawiło się na profilu twitterowym Tomasza Lisa, mającym prawie 1,1 mln followersów. Lis szybko usunął wpis, ale niektórzy internauci zdążyli pobrać wideo, więc szybko pojawiło się ono na wielu innych kontach.

Wypowiedź Andrzeja Seweryna skrytykowało wielu polityków obozu rządzącego i dziennikarzy, zwłaszcza z mediów sprzyjających obecnej władzy. - Oni są zjednoczeni... w nienawiści.  Wiedzą,że przegrają i puszczają im nerwy. My, jesienią demokratycznie pokażemy im czerwoną kartkę Zło zawsze przegrywa #BojówkiTuska #Platformanienawiści - stwierdził Rafał Bochenek, rzecznik prasowy PiS.

- Festiwal nienawiści trwa. Wczoraj działacz PO o anihilowaniu PiS, dziś kolejny przedstawiciel elity… Właśnie dlatego trzeba pokazywać kim naprawdę jesteście - napisał Michał Moskal, przewodniczący Forum Młodych PiS.

Zwrócono uwagę, że Andrzej Seweryn w ostatnich dniach zachęcał do zaplanowanego na niedzielę marszu opozycji przeciw rządom PiS. - On będzie na marszu... Chcesz iść pod takimi hasłami? #Marsz4Czerwca - spytał poseł Radosław Fogiel.

- Wystudiowane, erudycyjne zaproszenie na marsz opozycji kontra rynsztokowy strumień świadomości i fantazje o przypier*** To prawdziwa twarz tych "demokratów", nienawistna i fascynująca się przemocą - dodał Fogiel.

Andrzej Seweryn: to prywatne nagranie

- W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę, już nieraz z tej możliwości korzystali - przekazał Andrzej Seweryn w oświadczeniu.

 

Wcześniej Roman Giertych zdążył zasugerować, że wideo zostało wykradzione Andrzejowi Sewerynowi z użyciem oprogramowania Pegasus. Inni zwrócili uwagę, że aktor w swoim oświadczeniu obarcza odpowiedzialnością Tomasza Lisa. - Czasem prywatne dane ujawnia pegasus, czasem Tomasz Lis... - skomentował Szymon Jadczak z Wirtualnej Polski.

Co na to Tomasz Lis? Publicysta początkowo nie wyjaśnił, skąd miał wideo z Andrzejem Sewerynem i dlaczego zamieścił je tylko na krótko.

- W sumie mnie bawi ten oburz, bo ktoś przeklął albo użył mocnego porównania. Od ośmiu lat nam plują w twarz, więc chyba już skończył się czas kurtuazji i cackania się z bandytami - stwierdził.

- Odpowiadając na brudne medialne sugestie: Mam zaszczyt znać Pana Andrzeja Seweryna, ale nie otrzymywałem od niego tego ani żadnego innego filmiku. Nie miałem też ani nie mam dostępu do jego telefonu - stwierdził kilka godzin później.

 

Dołącz do dyskusji: Tomasz Lis ujawnił nagranie Andrzeja Seweryna o „przypier....aniu Trumpom, Kaczyńskim”. „Bawi mnie ten oburz”

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hahaha
Hahaha, i to ma kogoś zniechęcić? Oburzenie pisowskich hypokrytów i medialnych kolanków przekonalo mnie, żeby jednak pójść na marsz.
odpowiedź
User
Clio
A pan Andrzej to przypadkiem nie bierze państwoych dotacji od PiSu na teatr którym kieruje?
odpowiedź
User
tak
Lis jak zwykle pomaga pisowi w wygraniu wyborów. Niech mu ktoś odetnie internet w końcu
odpowiedź