SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aneta Jóźwicka odpowiada za corporate affairs w zarządzie Provident Polska

Od 1 czerwca kierownictwo nad corporate affairs Provident Polska i funkcję członkini zarządu obejmie Aneta Jóźwicka. W nowej roli będzie odpowiedzialna za obszary mające strategiczne znaczenie dla Pionu Korporacyjnego oraz całej firmy  - regulacje, reputację oraz komunikację.

Aneta Jóźwicka Article

Aneta Jóźwicka obejmie stanowisko wcześniej zajmowane przez Patrycję Rogowską -Tomaszycką. Pion korporacyjny, którym pokieruje, odpowiada za takie obszary działań jak public affairs, komunikacja korporacyjna, zrównoważony rozwój oraz komunikacja wewnętrzna.

Aneta Jóźwicka przeszła z Diageo

Przed dołączeniem do Provident Polska, Aneta Jóźwicka przez prawie piętnaście lat pracowała w Diageo – firmie z branży napojów alkoholowych premium, gdzie ostatnio zajmowała stanowisko dyrektora ds. relacji korporacyjnych na Europę Północną, a wcześniej pracowała dla 55 krajów, w tym rynków kluczowych, głównie z Europy kontynentalnej.

Zanim rozpoczęła wieloletnią karierę w Diageo, Aneta Jóźwicka pracowała w branży farmaceutycznej, ma także doświadczenie pracy w agencji PR. W latach 2020-2022 Aneta Jóźwicka była także Przewodniczącą Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy. Obecnie jest Przewodniczącą Zarządu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej.

- Objęcie nowej roli jest dla mnie wyjątkową możliwością rozwoju w obszarach, w których się specjalizuję, ale także podejmowania nowych wyzwań. Komunikacja korporacyjna oraz współpraca z brytyjskimi podmiotami to dwa ważne elementy mojej kariery. W Provident Polska mogę kontynuować ten kierunek, jednocześnie realizując się w nowej dla mnie, dynamicznej i fascynującej branży  – podkreśla Aneta Jóźwicka.

Dołącz do dyskusji: Aneta Jóźwicka odpowiada za corporate affairs w zarządzie Provident Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl