SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aneta Malinowska, Anna Sośnicka i Radosław Stępień w OS3

Pracę w agencji interaktywnej OS3 zaczęły trzy nowe osoby. Aneta Malinowska objęła stanowisko account managera, Anna Sośnicka - junior account executive, a Radosław Stępień - graphic designera.

Aneta Malinowska, Anna Sośnicka i Radosław Stępień Article

Aneta Malinowska przed zatrudnieniem w OS3 pracowała m.in. w Supermedia Interactive, Fundraising Polska oraz w sekcji reklamy marketingu i promocji w TVP. Była odpowiedzialna za prowadzenie działań m.in. dla Cinema City, Deutsche Bank, Giełdy Papierów Wartościowych, L’Oréal, Microsoft, Orlen i  Whirlpool. W OS3 do obowiązków Malinowskiej należy budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami agencji: ING Bankiem Śląskim, ING TFI oraz Intermarché.

Anna Sośnicka związana jest z branżą reklamową od dwóch lat. Wcześniej pracowała m.in. w Tototi Studio i realizowała projekty dla takich firm jak Forum Film, Lotto, Orange, Ryanair oraz Teatr Narodowy. W OS3 dołączyła do zespołu zajmującego się projektami dla Grupy Barlinek, Intel oraz PKO Banku Polskiego.

Radosław Stępień związany jest z branżą reklamową od ponad 4 lat. Wcześniej pracował w agencjach 2people, Niceday oraz jako freelancer, m.in. dla takich klientów, jak: Develey Polska, mBank, Moments & Events, Muzeum Narodowe w Warszawie, Politechnika Łódzka, Real i Urząd Miasta Łodzi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aneta Malinowska, Anna Sośnicka i Radosław Stępień w OS3

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
to ja
Aneta współczuję...
11 12
odpowiedź
User
kolega
Radku czy Ty czasem nie pracujesz tam od pół roku?
13 9
odpowiedź
User
koleżanka
Anetko, gratuluję! Masz szansę nauczyć się wielu rzeczy. Korzystaj z tego!
9 13
odpowiedź
User
do Anety
Ewentualnie możesz ich nauczyć czegoś, ale wątpie, aby chcieli słuchać. Myślę, że szybko się zorientujesz w co wdepnęłaś... O w nazwie to nie litera tylko cyfra - 0 organizacji, 0 zasobów, 0 jakości a S to zakamuflowane $, które jest dla nich jedynm celem istnienia :)
12 10
odpowiedź
User
AP
Wnioski dość daleko posunięte. Gdyby tak było agencja już dawno by nie funkcjonowała. Nowi Klienci świadczą o czymś zupełnie przeciwnym.
10 10
odpowiedź