SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aneta Wieczerzak-Krusińska odpowiada za PR Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

Do zespołu Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej (PSEW) w grudniu dołączyła Aneta Wieczerzak-Krusińska. Ostatnio była dziennikarką "Rzeczpospolitej" i "Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet".

Aneta Wieczerzak-Krusińska Article

W Stowarzyszeniu Wieczerzak-Krusińska zajmuje się koordynacją działań public relations w zakresie komunikacji z mediami i. Będzie też wspierać działania wizerunkowe sektora rozwijającego elektrownie wiatrowe.

Przez ostatnich osiem lat pracowała jako dziennikarka "Rzeczpospolitej" i "Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet" (oba tytuły wydaje Gremi Media). Specjalizowała się w tematyce energetycznej i paliwowo-surowcowej. Pisała o transformacji energetycznej i alternatywnych źródłach energii.

Wcześniej związana m.in z Polskim Radiem w Lublinie.

Jest laureatką wielu konkursów dziennikarskich na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym . Ostatnio została dwukrotnie nagrodzona tytułem Dziennikarza Roku (2015 i 2017) w konkursie "Platynowe Megawaty" organizowanym przez Towarową Giełdę Energii pod patronatem Ministerstwa Energii i Urzędu Regulacji Energetyki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aneta Wieczerzak-Krusińska odpowiada za PR Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
plp
Wciskanie ciemnoty ? Wstyd. Odsuńcie wszystkie wiatraki na 20 km od najbliższego zabudowania a najlepiej wszystkie rozebrać
15 8
odpowiedź
User
edek
zielona mafia
15 8
odpowiedź