SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Animex + PCK=pomoc

Grupa Animex i Polski Czerwony Krzyż pomagają najbiedniejszym

Animex i PCK wspólnymi siłami organizują przedświąteczną akcję pomocy najbardziej potrzebującym. Wszystkie produkty Krakusa dostępne w sprzedaży w grudniu, są opatrzone okolicznościową etykietą ze zdaniem, na które warto zwrócić uwagę: Wybierając ten produkt wspierasz akcję świątecznej pomocy najuboższym. I to jest dobry wybór.

Animex zrezygnował z przedświątecznych promocji cenowych i za pośrednictwem Polskiego Czerwonego Krzyża postanowił przekazać potrzebującym rodzinom przetwory mięsne o łącznej wartości 150 tysięcy złotych. Kupując smaczne mięso marynowane i wyśmienite wędliny Krakus, np. Krakowską Suchą, Kabanosy czy znaną szynkę Krakusa możemy sprawić, że produkty mięsne zagoszczą także na świątecznych stołach podopiecznych PCK.

Pierwsze transporty wędlin z zakładów Animexu będą docierały do zarządów Okręgowych PCK od połowy grudnia. Wtedy także ruszy ogólnopolska kampania informacyjna, promująca całe przedsięwzięcie. W największych miastach pojawi się 500 tablic typu outdoor z charakterystycznymi logotypami Krakusa i PCK oraz hasłem "Podzielmy się radością Świąt!". W hipermarketach i największych hurtowniach organizowane będą akcje wspierające sprzedaż: m.in. animacje, zbieranie darów dla najbiedniejszych, umieszczenie dużych plakatów w strategicznych miejscach handlowych. Zamiast ulotek promocyjnych rozdawane będą kalendarzyki na 2004 rok. Szczegóły o akcji, a także możliwości czynnego w niej udziału, znaleźć można na stronie www.pck.pl oraz w wydawnictwach i wszelkich kanałach informacyjnych PCK.

Grupa Animex dołączy wkrótce do grona stałych partnerów PCK w ramach programu Sieć Partnerów Polskiego Czerwonego Krzyża.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Animex + PCK=pomoc

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl