SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Bukato dyrektorem marketingu i PR w CFI Hotels Group

Anna Bukato objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora marketingu i PR w CFI Hotels Group, do której należy 6 restauracji i 17 hoteli, m.in. Best Western Premier Kraków, Best Western Efekt Express, Grand Royal Hotel w Poznaniu.

Anna Bukato Article

Bukato odpowiada też za koordynację projektów z zakresu zintegrowanej komunikacji marketingowej oraz utrzymywanie stałego kontaktu z mediami i partnerami biznesowymi. Będzie również wsparciem w zakresie generowania treści publikowanych na stronach internetowych, w portalach branżowych, mediach społecznościowych i materiałach informacyjnych dedykowanych poszczególnym obiektom.

Anna Bukato w branży marketingowej pracuje od 18 lat. Przed dołączeniem do zespołu CFI Hotels Group przez dwa lata była kierownikiem centralnego biura marketingu Hoteli Warszawskich „Syrena”. Wcześniej przez 4 lata pracowała w brand experience agency Plej. Najpierw jako business development manager, następnie marketing & PR director. Swoje doświadczenie zdobywała także na stanowiskach związanych z pozyskiwaniem biznesu oraz event marketingiem i PR, pracując w agencjach Prowokator, After Hours i Event Public Relations.  Ukończyła psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Obecnie do CFI Hotels Group należą w sumie 23 obiekty (17 hoteli i 6 restauracji), w marcu planowane jest otwarcie nowego obiektu w Łodzi. W związku z rozwojem firmy, ogólnopolski dział sprzedaży został wzmocniony o dyrektora ds. marketingu i public relations. Funkcję tę objęła Anna Bukato, której zadaniem jest opracowanie strategii marketingowej, a następnie realizacja zaplanowanych działań dla wszystkich obiektów wchodzących w skład grupy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Bukato dyrektorem marketingu i PR w CFI Hotels Group

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Isla
Bukato, Bożko, Bukato-Bożko, Rogowiecka, Rogowiecka vel Rogozińska, a teraz znów Bukato. Historia zatacza koło :)
0 0
odpowiedź