SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Dygasiewicz-Piwko na czele sprzedaży w Polska Press Grupie

Anna Dygasiewicz-Piwko została dyrektorem sprzedaży kategorii budownictwo w Polska Press Grupie. Przejęła m.in. obowiązki Tomasza Targońskiego, który odszedł z firmy.

Anna Dygasiewicz-Piwko Article

Stanowisko objęte przez Dygasiewicz-Piwko zostało utworzone w związku z zakupem przez spółkę 100 proc. udziałów w Grupie e-budownictwo.pl. Dotąd funkcję online sales directora w niej sprawował Tomasz Targoński, który rozstał się z firmą.

Anna Dygasiewicz-Piwko będzie odpowiedzialna za rozwój i zarządzanie sprzedażą wszystkich produktów spółek Polska Press Grupy mieszących się w kategorii budownictwo.

Dygasiewicz-Piwko z branżą reklamową związana jest od ponad 20 lat. Do Polska Press Grupy przeszła ze spółki ZPR Media (wcześniej Murator), z którą była związana od 1997 roku. Ostatnio, od października 2014, zajmowała tam stanowisko dyrektora biura obsługi klientów strategicznych sektora prasy i internetu oraz akcje crossmediowe. Wcześniej m.in. zarządzała projektami sprzedażowymi i wydawniczymi jako dyrektor ds. rozwoju biznesu oraz kierowała biurem reklamy magazyny i informatory.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Dygasiewicz-Piwko na czele sprzedaży w Polska Press Grupie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl