SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Gajewska wspiera obsługę klientów działu fin & tech w PR Calling

Do agencji PR Calling dołączyła Anna Gajewska, która jako senior PR & communication consultant wspiera obsługę klientów działu fin & tech.

Anna Gajewska Article

Do zadań Gajewskiej należy bieżące prowadzenie projektów dla klientów działu Fin & Tech, obejmujące m.in. przygotowanie i realizację strategii PR, działania media relations, expert positioning oraz aktywności w social media. Z ramienia agencji ekspertka współpracuje m.in. z Lendi, Dare IT czy Crowdway.

Anna Gajewska z doświadczeniem w Kulczyk Foundation

Anna Gajewska ma ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyła pracując m.in. w departamencie marketingu i komunikacji KPMG oraz w Kulczyk Foundation, gdzie koordynowała projekty pomocowe z polskimi i zagranicznymi organizacjami pozarządowymi.

- Cieszę się, że Fin & Tech Practice zyskał kolejnego doświadczonego konsultanta, bo obok pionu B2B, jest to drugi kluczowy dział agencji odpowiadający obszarom naszych najmocniejszych kompetencji. Anna od pierwszych dni pracy w PR Calling dała się poznać jako zaangażowana osoba, która nie boi się nowych wyzwań, a powierzone jej zadania realizuje z najwyższą skrupulatnością. Aniu, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia! – mówi Katarzyna Dworzyńska, head of business agencji PR Calling.

Anna Gajewska jest absolwentką Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych i Podyplomowego Studium na Uniwersytecie Warszawskim, jak również London School of Public Relations.

Dołącz do dyskusji: Anna Gajewska wspiera obsługę klientów działu fin & tech w PR Calling

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kotwkowbojkach
dobry panie!skad u tej niby kobiety taka wielka meska czaszka,co (?!)
0 0
odpowiedź