SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Idzikowska odejdzie z zarządu Ten Square Games

Z zarządem producenta gier mobilnych Ten Square Games żegna się Anna Idzikowska, związana z firmą od 2014 roku. Będzie dalej z nią współpracować jako doradczyni zarządu.

Anna Idzikowska, fot. Ten Square GamesArticle

Anna Idzikowska złożyła rezygnację z przyczyn osobistych, z zarządu Ten Square Games odejdzie z końcem lutego. Członkinią zarządu jest od grudnia 2020 roku.

- Po dziewięciu intensywnych i niezapomnianych latach pracy w Ten Square Games nadszedł czas na zmianę formuły mojego zaangażowania w sprawy spółki. Jestem niezwykle dumna z dotychczasowych osiągnięć TSG i nie mam wątpliwości, że spółka z tak wyjątkowym zespołem, odniesie jeszcze wiele sukcesów. Z przyjemnością będą nadal w nich uczestniczyć w nowej roli - komentuje Idzikowska.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z firmą jest związana od 2014 roku. Kolejno pełniła funkcje partnership managera i szefowej rozwoju biznesowego, a od 2015 roku jako szefowa wzrostu odpowiadała za strukturę zespołu i strategię działań Ten Square Games w obszarze pozyskiwania użytkowników.

Potem objęła stanowisko chief growth officera, a w funkcji szefowej wzrostu w 2021 roku zastąpiła ją Selina Springvloet Dubbeld. - W imieniu swoim i całego zarządu chciałbym podziękować Annie za  dotychczasową współpracę i wkład w sukces TSG. Stworzyła najlepszy na rynku gamingowym zespół Growth, który każdego dnia wspiera sukces komercyjny naszych produktów. Cieszę się, że Anna pozostaje zaangażowana w rozwój TSG w nowej roli stałej doradczyni strategicznej - komentuje Maciej Zużałek, prezes Ten Square Games.

Selina Springvloet Dubbeld dotychczas odpowiadała za pracę zespołu growth raportując do Anny Idzikowskiej. Będzie ona kontynuować politykę smart growing w zakresie pozyskiwania użytkowników. Selina Springvloet Dubbeld ma kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu internetowym, w tym ponad 8 letnie w branży gier mobilnych. Przed dołączeniem do Ten Square Games pracowała w takich firmach jak Gameloft czy Wargaming.

Od marca br. dział growth będzie podlegał bezpośrednio Maciejowi Zużałkowi.

W trzecim kwartale ub.r. Ten Square Games zanotował spadek przychodów rok do roku ze 147,95 do 132,91 mln zł i zysku netto z 24,79 do 19,06 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Anna Idzikowska odejdzie z zarządu Ten Square Games

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl