SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Jabłońska naczelną czasopisma „Restauracja”

Anna Jabłońska została redaktor naczelną czasopisma „Restauracja” (PWS Pro Media). Na stanowisku tym zastąpiła Rafała Skórskiego, który zakończył współpracę z wydawnictwem.

fot. Anna Jabłońska Article

Nowa redaktor naczelna do tej pory zajmowała stanowisko sekretarza redakcji w wydawnictwie PWS Pro Media.

Anna Jabłońska na pytanie Wirtualnemedia.pl o zmiany, jakie ma zamiar wprowadzić w związku z objęciem przez nią stanowiska szefowej pisma, odpowiedziała, że "planuje powiększyć objętość magazynu oraz wzbogacić go o tematykę związaną z nowoczesnym zarządzaniem gastronomią, marketingiem oraz projektowaniem i urządzaniem wnętrz restauracji, a także designem".

Anna Jabłońska ma 20-letnie doświadczenie w pracy w mediach. Pracowała m.in. „ Vademecum Domatora”, w radiu Plus w Białymstoku, a następnie w białostockim oddziale TVP 3.

W latach 2002-2007 pracowała w czasopismach „Świat Alkoholi” i „Restaurator”. Prowadziła również portal „Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów”. W swojej karierze była również redaktorem w czasopiśmie „Beauty Inspiration”.

Przez dwa lata pracowała także w agencji PR  - OKK! PR, gdzie zajmowała się głównie tworzeniem komunikatów.

"Restauracja" to specjalistyczny dwumiesięcznik, przeznaczony dla restauratorów, inwestorów, właścicieli i managerów lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych, a także pracujących w branży HoReCa. Czasopismo porusza głównie tematykę poradniczą i radzi, jak zarządzać biznesem restauracyjnym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Jabłońska naczelną czasopisma „Restauracja”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl