SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Jabłońska naczelną czasopisma „Restauracja”

Anna Jabłońska została redaktor naczelną czasopisma „Restauracja” (PWS Pro Media). Na stanowisku tym zastąpiła Rafała Skórskiego, który zakończył współpracę z wydawnictwem.

fot. Anna JabłońskaArticle

Nowa redaktor naczelna do tej pory zajmowała stanowisko sekretarza redakcji w wydawnictwie PWS Pro Media.

Anna Jabłońska na pytanie Wirtualnemedia.pl o zmiany, jakie ma zamiar wprowadzić w związku z objęciem przez nią stanowiska szefowej pisma, odpowiedziała, że "planuje powiększyć objętość magazynu oraz wzbogacić go o tematykę związaną z nowoczesnym zarządzaniem gastronomią, marketingiem oraz projektowaniem i urządzaniem wnętrz restauracji, a także designem".

Anna Jabłońska ma 20-letnie doświadczenie w pracy w mediach. Pracowała m.in. „ Vademecum Domatora”, w radiu Plus w Białymstoku, a następnie w białostockim oddziale TVP 3.

W latach 2002-2007 pracowała w czasopismach „Świat Alkoholi” i „Restaurator”. Prowadziła również portal „Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów”. W swojej karierze była również redaktorem w czasopiśmie „Beauty Inspiration”.

Przez dwa lata pracowała także w agencji PR  - OKK! PR, gdzie zajmowała się głównie tworzeniem komunikatów.

"Restauracja" to specjalistyczny dwumiesięcznik, przeznaczony dla restauratorów, inwestorów, właścicieli i managerów lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych, a także pracujących w branży HoReCa. Czasopismo porusza głównie tematykę poradniczą i radzi, jak zarządzać biznesem restauracyjnym.

Dołącz do dyskusji: Anna Jabłońska naczelną czasopisma „Restauracja”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl