SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Korzekwa-Józefowicz w zespole komunikacji Narodowego Centrum Nauki

Anna Korzekwa-Józefowicz objęła nowe stanowisko ekspertki ds. komunikacji w Narodowym Centrum Nauki.

Anna Korzekwa-Józefowicz / fot. M. Kaźmierczak Article

Anna Korzekwa-Józefowicz odpowiada głównie za relacje medialne i aktywność Narodowego Centrum Nauki w mediach społecznościowych. Będzie też m.in. wspierała Centrum w organizacji 10-lecia organizacji - uroczystość odbędzie się we wrześniu.

Współpracuje z Zespołem Informacji i Promocji NCN, podlega dyrektorowi Centrum.

Anna Korzekwa-Józefowicz wiele lat rzeczniczką UW

Anna Korzekwa-Józefowicz do września 2020 roku była rzeczniczką prasową Uniwersytetu Warszawskiego. Odeszła stamtąd po 13 latach pracy.

Później założyła własną agencję .edu PR. Jej oferta skierowana jest do instytucji edukacyjnych, akademickich i działających w ich otoczeniu. Agencja wspiera też urzędy, firmy i organizacje w przygotowaniu oraz promowaniu raportów społecznych, a także wydarzenia i projekty o charakterze edukacyjno-naukowym.

Anna Korzekwa-Józefowicz jest absolwentką nauk politycznych na UW oraz komunikacji społecznej i mediów w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Korzekwa-Józefowicz w zespole komunikacji Narodowego Centrum Nauki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MiBot
UW stracił, ncn zyskał
1 0
odpowiedź