SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Koszur zarządza operacyjnie agencją Scholz & Friends Warszawa

Anna Koszur objęła stanowisko deputy managing directora w agencji Scholz & Friends Warszawa. Zajmie się zarządzaniem firmą na poziomie operacyjnym.

Anna KoszurArticle

Koszur zarządza kilkudziesięcioosobowym zespołem i raportuje bezpośrednio do Marcina Jeziorskiego, CEO grupy S/F oraz wiceprezesa Mediacap, do której należy agencja Scholz & Friends.

- Z Anią współpracowaliśmy od kilku lat przy dużych projektach strategicznych. Niezwykle cenię jej wiedzę, doświadczenie i wyczucie biznesowe, dlatego ogromnie cieszę się, że przyjęła naszą propozycję - mówi Jeziorski, CEO grupy S/F i wiceprezes Mediacap. - Przejęcie przez Anię obowiązków operacyjnego zarządzania agencją to wzmocnienie core’owej kompetencji S&F Warszawa, agencji wyspecjalizowanej w budowie i prowadzeniu marek. Jednocześnie taki partner odciąży mnie od operacyjnego zarządzania spółką i pozwoli skupić się na rozwoju całej Grupy S/F - dodaje.

Anna Koszur karierę w marketingu zaczynała w 1993 r. w grupie DDB, była członkiem zarządu agencji DDB Warszawa. Od 2004 r. współtworzyła i zarządzała Corporate Profiles Consulting - firmą doradztwa strategicznego. Przez ostatnie lata prowadziła niezależnie projekty doradcze.

Scholz & Friends Warszawa wchodzi w skład grupy S/F, należącej do holdingu giełdowego Mediacap.

Dołącz do dyskusji: Anna Koszur zarządza operacyjnie agencją Scholz & Friends Warszawa

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kolega
mądra i doświadczona osoba; powodzenia Aniu
odpowiedź