SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Krzyżanowska szefową sekcji Nieruchomości w „Rzeczpospolitej”

W piątek 9 listopada br. w wydaniu „Rzeczpospolitej” (Gremi Media) ukaże się odświeżone wydanie dodatku Nieruchomości. Sekcją kieruje Anna Krzyżanowska, a do zespołu dołączyli redaktorzy z innych działów. Redakcja przygotowuje także stałe pasmo „Rzecz o nieruchomościach” w Tv.rp.pl.

Article

Dodatek Nieruchomości będzie ukazywał się w każdy piątek, natomiast treści dotyczące tematyki branżowej będą publikowane w środy w sekcji Ekonomia i rynek. Celem redakcji będzie filtrowanie informacji i analiz branżowych dla właścicieli i użytkowników nieruchomości. Rozbudowany zostanie również przypisany działowi serwis internetowy.

Nową redaktor prowadzącą działu jest Anna Krzyżanowska, która dołączyła do „Rzeczpospolitej” w październiku 2017 r. Wcześniej przez sześć lat związana była z redakcją „Dziennika Gazety Prawnej”, a poprzednio pracowała w Wolters Kluwer Polska.

Dotychczasowy redaktor prowadzący działu Tomasz Adamczyk pozostaje w „Rzeczpospolitej” jako redaktor stron ekonomicznych.

Zmiany w Nieruchomościach "Rz"

Krzyżanowska specjalizuje się w prawie nieruchomości, pisze również o samorządach prawniczych. W dodatku Nieruchomości będzie współpracować z Renatą Krupą-Dąbrowską. Teksty o finansach i inwestycjach na rynku nieruchomości będzie przygotowywał Adam Roguski, a Aneta Gawrońska zajmie się tematami deweloperskimi. Do działu dołączyli także Michał Duszczyk, Adam Woźniak i Jeremi Jędrzejkowski.

- Nieruchomości są ogromnie cenione przez naszych czytelników jako kompendium wiedzy na temat całego rynku. Teraz chcemy przedstawiać informacje najważniejsze z punktu widzenia naszego czytelnika, który jest przede wszystkim konsumentem na rynku nieruchomości. Dostarczymy mu wiedzę na temat skutków planowanych zmian prawnych, trendów i nowinek rynkowych oraz pomysłów na pomnażanie kapitału, podpowiemy też na co zwrócić uwagę w trakcie negocjacji umowy najmu, np. nowego biura - tłumaczy Bogusław Chrabota, redaktor naczelny „Rzeczpospolitej”.

Dodatkowo 13 listopada w portalu Tv.rp.pl wystartuje stałe pasmo pod nazwą „Rzecz o nieruchomościach”.

- Chcemy, aby Nieruchomości były przewodnikiem dla czytelników „Rzeczpospolitej” i pomagały im w podejmowaniu codziennych decyzji związanych z zakupem, wynajmem lub użytkowaniem nieruchomości - zarówno komercyjnych jak i mieszkaniowych - dodaje Anna Krzyżanowska.

We wrześniu 2018 roku średnia sprzedaż ogółem „Rzeczpospolitej” wyniosła 44 795 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Krzyżanowska szefową sekcji Nieruchomości w „Rzeczpospolitej”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
?
A co z Grażyną Błaszczak?
odpowiedź
User
?!
A co z Grażyną Błaszczak?

Już dawno odeszła z Rzepy
odpowiedź