SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa inicjatywa Anny Lewandowskiej. Pomoże młodym

Trenerka i bizneswoman Anna Lewandowska startuje z programem społecznym “Active8 with Ann”, tworzonym we współpracy z Fundacją Zwolnieni z Teorii. Jest skierowany do młodzieży, ma pomagać w zmianie nawyków Polaków na zdrowsze oraz umacniać młodych ludzi w ich poczucie własnej sprawczości. 

fot. materiały prasowefot. materiały prasowe

Program Active8 with Ann, stworzony przez Annę Lewandowską i Fundację Zwolnieni z Teorii, jest odpowiedzią na potrzeby młodego pokolenia. Pod okiem specjalistów, zespoły będą pracować nad stworzeniem skutecznych rozwiązań w 8 obszarach tematycznych, które wpłyną na zmianę nawyków Polek i Polaków na zdrowsze. Będą to: 
   1. Regularna aktywność fizyczna
   2. Zdrowe odżywianie 
   3. Równowaga psychiczna 
   4. Skuteczny odpoczynek
   5. Kontrolowanie zdrowia 
   6. Higiena cyfrowa 
   7. Uważność na innych
   8. Kształtowanie nawyków

Anna Lewandowska łączy siły ze Fundacją Zwolnieni z Teorii 

- „Active8 with Ann” to odpowiedź na potrzeby młodego pokolenia. Od wielu lat moim wszystkim działaniom przyświeca chęć zmiany nawyków Polaków na zdrowsze. Swoje media społecznościowe wykorzystuję do edukowania, inspirowania i motywowania i skutecznego wdrażania zmian. Jednocześnie jestem świadoma, ile jeszcze jest do zrobienia, dlatego zdecydowałam się połączyć siły z Fundacją Zwolnieni z Teorii. Fundacja ma ponad 10 letnie doświadczenie i kompetencje w zakresie angażowania młodych ludzi i pomocy w realizacji projektów. Podzielają bliskie mi wartości, jak chęć dawania realnych szans młodym ludziom, wspierając ich poczucie wartości i stwarzając im warunki do realnego działania. Uczestnicy otrzymają od nas pełne wsparcie merytoryczne, możliwość współpracy z doświadczonymi ekspertami i mentorami oraz rozwiną kompetencje miękkie, które przydadzą im się w przyszłości – komentuje dla Wirtualnemedia.pl Anna Lewandowska. 

W działaniu uczestników poprowadzi platforma zwolnienizteorii.pl, na której już od 10 lat uczniowie i studenci zdobywają wiedzę i wykorzystują ją w praktyce, tworząc własne projekty społeczne. Dodatkowo przez cały okres trwania programu, zespoły będą miały także opiekę dedykowanego, doświadczonego mentora i możliwość konsultacji z ekspertami w ramach ich specjalizacji. Program skierowany jest do osób w przedziale wiekowym 14-26 lat.

- Misja, która przyświeca Annie Lewandowskiej przemawia również do dużej grupy ambitnej młodzieży. Wierzę, że wspólnymi siłami mogą zmienić nawyki tysięcy Polek i Polaków na zdrowsze. Myślę tak, bo od 10 lat obserwuję, że pokazanie młodzieży odpowiednich narzędzi i możliwości wystarczy, by tworzyli inicjatywy z ogromnym wpływem społecznym. W tym działaniu ważne są także kompetencje i doświadczenie, które zdobywają i wykorzystują później na rynku pracy. Dlatego cieszę się, że będą mogli zdobywać doświadczenie, robiąc wiele dobrego pod okiem najlepszych specjalistów z wielu branż. - mówi Paula Bruszewska, prezeska Fundacji Zwolnieni z Teorii. 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy w nowej kampanii Lidla „Zadbajmy o siebie”

Anna i Robert Lewandowscy w nowej kampanii Lidla „Zadbajmy o siebie”

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/robert-lewandowska-anna-lewandowska-lidl-zadbajmy-o-siebie

Active8 – znani mentorzy i eksperci

Rozpoczęta edycja programu Active8 potrwa do października. Organizatorzy zaplanowali dla uczestników dwa spotkania w Warszawie oraz dwa zjazdy w formie on-line. Pierwsze spotkanie,  tzw. “Ideathon”, odbędzie się już 17 kwietnia.

W październiku dojdzie do ponownego spotkania, podczas którego zespoły zaprezentują rezultaty swoich działań i zostaną nagrodzeni przez organizatorów. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat Project Management Institute ATP, potwierdzający zdobyte w trakcie realizacji projektu kompetencje.

W gronie ekspertów projektu są m.in. Marta Lewandowska (szefowa działu wdrożeń produktów Levann), Janusz Schwertner (redaktor naczelny Gońca), Łukasz Sieńczewski (dietetyk), dr n. med. Karolina Karabin (biolog molekularny i diagnosta). 

Mentorami będą Agnieszka Hyży, Emil Nowiński (Onet), Dominik Swadźba (założyciel i CEO uPacjenta.pl), Kornelia Hećman (brand & marketing director Wellbee), Wiola Klimczak (współzałożycielka i prezeska zarządu Fundacji IT Girls), Marcin Klimkowicz (vice president ds. rozwiązań lojalnościowych w Europie Centralnej, Mastercard Europe), Tomasz Cieślak (kierownik działu komunikacji wewnętrznej, Rossmann Polska), Paula Bruszewska (prezeska Fundacji Zwolnieni z Teorii), Jacek Siekierczak (konsultant marketingowy). 

Dołącz do dyskusji: Nowa inicjatywa Anny Lewandowskiej. Pomoże młodym

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Eeeee
Drewno i przeliczanie pieniędzy.
odpowiedź
User
Klo
Społeczna znaczy, że p. Lewandowska za darmo...?
odpowiedź
User
gg
"Organizatorzy zaplanowali dla uczestników dwa spotkania w Warszawie"

Mocne, to na pewno zmieni wszystko. A mogło by zmienić, jakby ktoś raczył z celebrytów spakować się i odwiedzić np. 50 szkół i pogadać z dzieciakami, ale to by wymagało nie tylko gestów celu ocieplenia własnego wizerunku, a ruszenia zadka i spotkania się z niekoniecznie bogatymi i pięknymi normalsami.
odpowiedź