SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Lewandowska zaczyna współpracę z “Dzień dobry TVN”. “Wpisuje się w misję programu”

Anna Lewandowska rozpoczyna współpracę z programem “Dzień dobry TVN” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W styczniu w porannym magazynie TVN trenerka zaprezentuje swój noworoczny plan treningowy “Healthy & Active”, w programie pojawią się też tematy związane ze zdrowym stylem życia.

Anna Lewandowska Article

Nadchodząca edycja “Healthy & Active” rozpocznie się we wtorek 3 stycznia w „Dzień dobry TVN” treningiem na żywo, który poprowadzi Anna Lewandowska. W ciągu całego miesiąca trenerka będzie pojawiać się regularnie w studiu „Dzień dobry TVN”. W programie znajdą się również spotkania z ekspertami oraz materiały promujące zdrowy styl życia.

„Healthy & Active” to kompleksowy plan treningowy, czyli treningi na żywo z Anną Lewandowską na jej profilu na Instagramie oraz koncie YouTube, blisko 1000 minut treningów w aplikacji „Diet and Training by Ann” oraz bezpłatne porady na temat zdrowej diety, probiotyków, pielęgnacji oraz tego, jak wytrwać w noworocznych postanowieniach.

Anna Lewandowska: aktywność fizyczna to inwestycja

- Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień - zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie. Lista wymówek jest długa - praca, dzieci, inne obowiązki, zbyt krótki dzień lub brak wsparcia i zrozumienia ze strony bliskich - mówi Anna Lewandowska.

- Poza motywacją do aktywności fizycznej i planem treningowym, w przygotowanym wyzwaniu będziemy również kłaść duży nacisk na to, aby wytrwać w noworocznej zmianie i utrzymać zdrowe nawyki. Aktywność fizyczna to inwestycja, która zawsze wyjdzie nam na zdrowie - dodaje trenerka.

- Od lat obserwujemy konsekwencję z jaką Anna Lewandowska promuje zdrowy tryb życia. Takie działanie wpisuje się także w misję naszego programu. Chcemy nie tylko dostarczać naszym widzom rozrywki, ale także edukować, zachęcać do zmiany i troski o własne zdrowie, bo to jedna z najcenniejszych rzeczy - mówi Dorota Malesa, szefowa programu „Dzień dobry TVN”.

Tegoroczna edycja “Healthy & Active” zakończy się 28 stycznia. Na najbardziej wytrwałych i konsekwentnych uczestników czekają nagrody.

Magazyn "Dzień dobry TVN" nadawany jest codziennie o 8.00. Prowadzi go sześć par: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, którzy dołączyli do obsady we wrześniu.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/magda-taranta-prezenterka-pogody-dzien-dobry-tvn-casting-maciej-redo ##

Z danych Nielsena wynika, że w październiku magazyn "Dzień dobry TVN" oglądało 396 tys. osób przy 8,24 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+.

Dołącz do dyskusji: Anna Lewandowska zaczyna współpracę z “Dzień dobry TVN”. “Wpisuje się w misję programu”

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ile
Zadajcie pytanie, ile za to zapłaciła, to będzie ciekawe.
43 2
odpowiedź
User
trufla
Strach lodówkę otworzyć, babsko ma takie parcie na szkło
51 5
odpowiedź
User
Precz z propagandą Berlina i folksdojczów
Wstyyyyyd!!!
28 6
odpowiedź