SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Lutek za Jowitę Twardowską dyrektorem ds. komunikacji w Grupie Lotos

Anna Lutek, poprzednio rzeczniczka prasowa Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, objęła funkcję dyrektora ds. komunikacji w Grupie Lotos. Zastąpiła na tym stanowisku Jowitę Twardowską.

Anna Lutek Article

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl Anna Lutek w Grupie Lotos jako dyrektor komunikacji w pionie korporacyjnym i produktowym jest odpowiedzialna za opracowanie założeń i realizację strategii komunikacji marki Lotos, koordynację działań w obszarze komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej oraz CSR. Odpowiada także za nadzór nad przygotowaniem raportów okresowych z działalności firmy.

Poprzednio, od grudnia 2015 roku do lipca ub.r., Anna Lutek pełniła funkcje dyrektora centrum informacyjnego i rzeczniczki prasowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz doradcy w gabinecie politycznym ministra Piotra Glińskiego. W resorcie zastąpił ją Radosław Różycki.

Przedtem Anna Lutek przez ok. sześć lat była związana z mediami publicznymi, m.in. z Polskim Radiem. W latach 2007-2009 pracowała w wydziale marketingu narodowego w Departamencie Promocji Gospodarczej Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, a wcześniej przez dwa lata pracowała w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Od wielu lat jest związana z Prawem i Sprawiedliwością, jest m.in. pomysłodawczynią Forum Kobiet PiS. Od 2002 roku jest radną z listy PiS w warszawskiej dzielnicy Śródmieście.

W Grupie Lotos poprzednio dyrektorem ds. komunikacji i CSR przez 14 lat była Jowita Twardowska. W lipcu ub.r. dyrektorem ds. marketingu i komunikacji w Grupie Lotos został Adam Burak, który przeszedł z Grupy PZU. Jowita Twardowska była jego doradcą ds. CSR, od połowy 2015 roku do końca ub.r. była też przewodniczącą rady Fundacji Lotos. Odeszła z firmy z końcem ub.r., okres wypowiedzenia jej umowy upłynął w marcu.

Od września ub.r. Twardowska pracuje w zespole ds. odpowiedzialności przedsiębiorstw przy Ministerstwie Rozwoju.

Od listopada ub.r. prezesem Grupy Lotos jest Marcin Jastrzębski, zastąpił Roberta Pietryszyna, który pełnił tę funkcję od maja ub.r. Wcześniej przez 14 lat prezesem firmy był Paweł Olechnowicz, a wiceprezesem - Marek Sokołowski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Lutek za Jowitę Twardowską dyrektorem ds. komunikacji w Grupie Lotos

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Belfer
Moja była studentka psychologii na SWPS. Gratulacje Pani Anno!
13 11
odpowiedź
User
tak pytam...
Ciekawe, co Pani Ania wie o klasie jakościowej i lepkościowej olejów silnikowych?
14 11
odpowiedź
User
do Belfra
Chyba w SWPIS ??
9 9
odpowiedź
User
Tak odpowiadam
Ciekawe, co Pani Ania wie o klasie jakościowej i lepkościowej olejów silnikowych?

Pewnie tyle. Ile ty, pisząc żeby sie czepiać, np. o komunikacji, ale sądzę, że dużo więcej.
9 8
odpowiedź
User
Krynica
Miałem przyjemność rozmawiac na konferencji. Tak wysokiej kultury i klasy w dzisiejszych czasach dawno nie spotkałem. Tak trzymać Pani Anno!
11 8
odpowiedź