SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Maria Janocha w Procontent Communication

Do zespołu agencji Procontent Communication dołączyła Anna Maria Janocha. Na stanowisku consultant rozwijać będzie struktury działu strategy & business development.

Anna Maria Janocha

Anna Maria Janocha

Do jej obowiązków należy, przede wszystkim, pozycjonowanie agencji na rynku, kontakt z mediami branżowymi, działania z obszaru new business oraz wsparcie strategiczne dla kluczowych klientów firmy.

Janocha swoje doświadczenie zdobywała pracując w dziale strategy & development w gencji On Board Public Relations. Wcześniej prowadziła działania marketingowe dla produktów i usług z sektora marek premium. Posiada także ponad pięcioletnie doświadczenie w branży medialnej i rozrywkowej, między innymi przy produkcjach telewizyjnych dla stacji TVP1 i TVP2, Polsat i iTV.

Anna Maria Janocha ukończyła Prawo w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, na specjalizacji Prawo Cywilne i Gospodarczo Handlowe, w Katedrze Prawa Międzynarodowego Publicznego. Posiada także doświadczenie zawodowe w praktyce Prawa Zamówień Publicznych dla branży marketingowej oraz Title Insurance Law w sektorze nieruchomości.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Maria Janocha w Procontent Communication

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mari
Procontent On Boardem stoi?
8 8
odpowiedź