SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Marszalik-Kraszewska założyła agencję SilverWave, agencję zajmującą się marketingiem wśród starszych osób

Anna Marszalik-Kraszewska, która poprzednio przez wiele lat pracowała w mediach oraz w domu mediowym ZenithOptimedia Group, założyła firmę SilverWave, zajmującą się badaniami marketingowymi w grupie wiekowej 50+ oraz doradztwem w zakresie strategii marketingowej i komunikacji skierowanej do takich konsumentów.

Article

SilverWave, poza realizacją badań wśród osób powyżej 50 roku życia, doradza klientom jak tworzyć produkty i usługi najbardziej dopasowane potrzeb tej grupy, jak zaprojektować efektywną komunikację oraz jak zbudować wizerunek atrakcyjny dla dojrzałego odbiorcy. W ofercie agencji znajduje się również doradztwo w zakresie obsługi klientów po 50-tce, a także szkolenia i warsztaty poświęcone wszelkim aspektom biznesu skierowanego do dojrzałych konsumentów.

- SilverWave pomaga wygrywać klientów 50+. Badania potwierdzają, że obecny marketing do dojrzałych odbiorców nie zawsze jest skuteczny, zbyt często opiera się na młodym sposobie myślenia o świecie i konsumpcji. Efektywne działania do osób 50+ wymagają rozumienia ich szczególnych potrzeb i preferencji. Dotyczy to projektowania produktów i usług, komunikacji, ale także obsługi klienta - mówi Anna Marszalik-Kraszewska, założycielka SilverWave. - Potencjał grupy 50+ jest już dziś niezaprzeczalny. Wynika nie tylko z rosnącej liczby dojrzałych Polaków, ale także z ich nowego, nieznanego wcześniej stylu życia. Rzeczywistość wyprzedza panujące stereotypy. Warto myśleć o osobach 50+ szerzej, nie tylko w kontekście produktów, które nieodłącznie kojarzą się z dojrzałym wiekiem. Istnieje ogromny potencjał do wykorzystania także w innych, zupełnie nowych obszarach. Jest to grupa wciąż jeszcze za mało doceniana na naszym rynku. Ten kto trafi do jej świadomości jako pierwszy, ma szansę zdobyć przewagę nad swoją konkurencją - dodaje menedżerka.

Anna Marszalik-Kraszewska do czerwca ub.r. była dyrektorem działu badań w domu mediowym ZenithOptimedia Group. Stanowisko to piastowała ponad trzy lata, w ZOG pracowała w sumie blisko pięć lat. Wcześniej pracowała w działach marketingu Grupy RMF i Burda Media (obecnie Burda International).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Marszalik-Kraszewska założyła agencję SilverWave, agencję zajmującą się marketingiem wśród starszych osób

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl