SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Miotk i Luiza Jurgiel-Żyła laureatkami Lwów PR

Polskie Stowarzyszenie Public Relations ponownie przyznało „Lwy PR" – Nagrody Polskiego Public Relations. Tym razem za całokształt dorobku zawodowego oraz całokształt działań na rzecz branży statuetkę otrzymały dr Anna Miotk oraz Luiza Jurgiel-Żyła. 

dr Anna Miotk, Luiza Jurgiel-Żyła Article

Lwy PR to laury, który podkreślają postawy i dokonania, będące wzorem dla całego środowiska - wizję, odwagę i konsekwencję, wysoką fachowość lub nowatorstwo, poszanowanie wartości etycznych oraz zaangażowanie w rozwój teorii, praktyki i branży public relations w Polsce. Nagroda ma na celu uhonorować dorobek laureata lub jego nadzwyczajne osiągnięcie w mijającym roku.

- Dziękuję Kapitule za przyznanie mi Lwa PR. Czuję się równocześnie wzruszona i zaszczycona. Cieszę się, że dołączam do znamienitego grona Lwów - ekspertek i ekspertów zasłużonych dla branży public relations w Polsce. Ta nagroda jest dla mnie potwierdzeniem, że warto edukować na rzecz lepszego pomiaru efektów działań PR oraz że warto łączyć praktykę z teorią. I motywuje, aby dalej to robić – zapewniała dr Anna Miotk, badaczka, nauczyciel akademicki na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

- Działając społecznie nigdy nie liczyłam na laury. Moją motywacją jest zobowiązanie wobec "pierwszej fali" PR-owców, aby utrzymać wysoki poziom profesjonalizacji public relations w Polsce. Nagroda Lew PR 2023 jest według mnie symbolem docenienia wszystkich osób, które działają w organizacjach branżowych poświęcając prywatny czas i dużo energii. Ja odbieram swoją nagrodę codziennie - są nią niesamowici profesjonaliści, z którymi działam i przyjaźnię się w PSPR - wyjaśnia Luiza Jurgiel-Żyła, członkini honorowa PSPR, PR manager w Newmark Polska.

Kto przyznaje Lwy PR?

Uroczystość wręczenia Lwów PR odbyła się w ramach wydarzenia „PSPR Days" w Kinie Atlantic w Warszawie. Skład Kapituły Nagrody "Lwy PR" 2023: laureat "Łba PR" w 2020 r. Dariusz Tworzydło; rada nadzorcza PSPR - Maria Buszman (przewodnicząca Kapituły), Anna Kiryjow-Radzka, Mateusz Witczyński, Michał Sobiło, Bartosz Milczarczyk, zarząd PSPR - Roksana Obuchowska, Żaneta Przybylska, Michał Krasiuk, Renata Poreda, Cyprian Maciejewski. 

Dołącz do dyskusji: Anna Miotk i Luiza Jurgiel-Żyła laureatkami Lwów PR

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
UV kg
To ta córka leśnika, która się przypadkiem nagrała na kamerze Polsatu?
2 0
odpowiedź
User
Ann
Kółko wzajemnej adoracji. A nagroda dla pani L. z lewej to żart? Tworzycie kolejne organizacje żeby psuć im za chwile prestiz nagrodami wręczanymi znajomym królika. Byly kiedys jakies nagrody łby, teraz skrzydła PR. A kolezanka jeszcze nie dostala lwa, to jej dajmy. Wystarczy spojrzec kto je dostaje. Za chwile coś znowu byle się wzajemnie obdarować i jeszcze najlepiej na kongres w Rzeszowie gdzie poklepiecie się po plecach. Hipokryzja.
2 0
odpowiedź
User
głowa
Słyszę jego krzyk z piekła. Smaży się i przeprasza za te wszystkie kłamstwa. Słyszę. Ciągle słyszę :(
2 0
odpowiedź