SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Nowosielska head of the learning management and development Luxoft Polska

Anna Nowosielska, dotychczasowa HR director na region Turcji i Egiptu, awansowała w strukturach Luxoft Poland, obejmując stanowisko head of the learning management and development. W firmie pracuje od 12 lat. 

Nowosielska na nowym stanowisku jest odpowiedzialna za dostosowanie i wdrażanie programów edukacyjnych zgodnych z wartościami firmy, a także za stworzenie przestrzeni, w której pracownicy będą mogli odkrywać swój potencjał i ulepszać własne umiejętności. 

Anna Nowosielska do Luxoftu dołączyła jesienią 2011 r., tuż po jego wejściu do Polski. Była jednym z pierwszych pracowników centrali firmy w Krakowie. Na przestrzeni lat, pod jej okiem zatrudnienie w Luxofcie w Polsce wzrosło od kilkudziesięciu do ponad dwóch tysięcy osób. 

- Niezwykle ważne jest dla mnie to, żeby każdy pracownik mógł się rozwijać w odpowiednich dla siebie warunkach. Po 12 latach pracy w tym miejscu wiem, że dzięki odpowiedniej atmosferze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a chęć rozwoju inspiruje nas do zdobywania kolejnych szczytów. Moją osobistą inspiracją jest cytat Mahatmy Gandhiego, który na co dzień motywuje mnie do poszerzania wiedzy i jednocześnie przypomina, że nauka jest nieustannym procesem – komentuje Anna Nowosielska.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Dział Learning and Management Development, którym zarządza Anna Nowosielska jest odpowiedzialny za zapewnianie swoim pracownikom różnorodnych możliwości uczenia się  i doskonalenia. Oprócz tradycyjnych kursów prowadzonych przez instruktorów, które oferują ustrukturyzowane i interaktywne doświadczenia edukacyjne, Luxoft planuje intensywny rozwój nowoczesnych platform edukacyjnych online.

Anna Nowosielska jest absolwentką studiów International MBA, podyplomowych studiów z Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wcześniej pracowała m.in. w RR Donnelley, Grupie Żywiec i Software Mind. 
 

Dołącz do dyskusji: Anna Nowosielska head of the learning management and development Luxoft Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
good
Myślałem, że angielskie nazwy stanowisk zniknęły już dość dawno temu, jako przejaw swoistego kiczu, a tu proszę.
odpowiedź