SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Siwińska: z Wavemaker do MediaHub

Anna Siwińska dołączyła do zespołu domu mediowego MediaHub obejmując stanowisko head of analytics. Ostatnio pracowała w Wavemaker (GroupM/WPP).

Anna SiwińskaAnna Siwińska

Siwińska będzie odpowiedzialna za dalsze rozszerzanie oferty analitycznej i ekonometrycznej MediaHub, a także za nadzorowanie bieżących projektów i rozwój nowych. Ponadto do jej obowiązków będzie należało kontrolowanie procesów pozyskiwania, transformacji i magazynowania danych oraz wykorzystania istniejących już narzędzi i technologii.

Będzie raportowała bezpośrednio do Ewy Góralskiej, managing director w MediaHub.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Procesy pomiaru i doboru odpowiednich narzędzi są dzisiaj nieodzowym elementem rozwoju agencji mediowych w Polsce i na świecie - mówi Ewa Góralska. - W MediaHub realizujemy nie tylko projekty lokalne, ale rowież międzynarodowe kampanie dla globalnych marek, dlatego Ania będzie współpracowała z globalnymi strukturami przy budowaniu szeroko rozumianej analityki również dla Klientów sieci. Procesy analizy danych i technologii to nasza przyszłość i właściwy kierunek, w którym zmierza MediaHub - dodaje.

Anna Siwińska doświadczenie zawodowe zdobywała w agencji mediowej Wavemaker, a jej ostatnie stanowisko w tej firmie to analytics manager.

Jest absolwentką SGH (metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne).

 

Dołącz do dyskusji: Anna Siwińska: z Wavemaker do MediaHub

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl