SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Stawiska, Agnieszka Murawska, Kaja Żarkowska i Filip Jasiński w zespole badawczym IQS

Pion badawczy firmy IQS wzmocnili: Anna Stawiska jako business unit dyrektor, Agnieszka  Murawska jako research executive, Filip Jasiński na stanowisku research project managera oraz Kaja Żarkowska, która została zatrudniona na stanowisku asystentki działu badawczego.  

Article

Anna  Stawiska, która objęła stanowisko business unit directora, kieruje jednym z działów ilościowo-jakościowych. Do jej głównych  obowiązków  należy obsługa  dotychczasowych klientów  działu,  pozyskiwanie  nowego  biznesu,  koordynacja  prac  zespołu i wzmacnianie kompetencji jego członków.  

Anna Stawiska z badaniami rynku związana jest od blisko 20  lat. Swoje zawodowe szlify zdobyła w IQS i Quant, a w późniejszym  okresie w agencjach badawczych, takich jak: SMG/KRC, 4P oraz Nielsen. Realizowała  wiele  badań  konsumenckich  (U&A, testy produktów/konceptów,  segmentacja)  w większości dla  klientów z branży  FMCG. Obecnie specjalizuje się w badaniach shopperowych (path to purchase, efektywność materiałów POS, drzewo decyzyjne, conjoint). Posiada doświadczenie w pracy zarówno z producentami, jak i  detalistami  oraz  globalnymi  i  lokalnymi  producentami.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Do działu ilościowo-jakościowego, kierowanego przez Martę Rybicką,  dołączyła Agnieszka Murawska, która pracuje na stanowisku research executive oraz Filip Jasiński – research project manager.

Murawska badaniami rynku i opinii zajmuje się od 2017 roku. Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada doświadczenie w realizacji i koordynacji zarówno badań ilościowych, jak i jakościowych. W swojej dotychczasowej karierze realizowała projekty dla różnych branż - m.in. instytucji kultury, branży farmaceutycznej, FMCG, operatorów płatności
czy organizacji charytatywnych. Wcześniej pracowała m.in. w agencji badań rynku i opinii SW Research.

Jasiński  zajmuje się badaniami marketingowymi od 2013 roku. Specjalizuje się ilościowych i  jakościowych  badaniach  komunikacji,  wizerunku, NPD, satysfakcji oraz badaniach shopperowych dla branż  FMCG, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej oraz finansowej. Moderuje  wszystkie  typy  wywiadów:  face2face  oraz  online:  wywiady indywidualne, grupy fokusowe, wywiady  in-store  oraz  etnograficzne. Doświadczenie zdobywał  w TNS  Polska (obecnie KANTAR), ARC Rynek i Opinia oraz Difference.

Na stanowisko asystenta działu badawczego do zespołu kierowanego przez Radosława Soszkę, dołączyła Kaja Żarkowska, która od kilku lat zawodowo związana z obsługą klienta B2B i B2C w różnych branżach.

Dołącz do dyskusji: Anna Stawiska, Agnieszka Murawska, Kaja Żarkowska i Filip Jasiński w zespole badawczym IQS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl