SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Tutak-Kordyl szefową marketingu MediaMarktSaturn Polska

Z początkiem maja do MediaMarktSaturn Polska dołączyła Anna Tutak-Kordyl, która objęła nowo utworzone stanowisko dyrektor marketingu.

Anna Tutak-Kordyl Anna Tutak-Kordyl

Tutak-Kordyl w nowej roli będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz implementację strategii marketingowej i komunikacyjnej sieci MediaMarkt na polskim rynku. Do tej pory w firmie działały osobne funkcjonowały marketingu i planowania mediów. Anna Tutak-Kordyl na nowo utworzonym stanowisku dyrektor marketingu scali ich działania.

Anna Tutak-Kordyl w MediaMarktSaturn Polska

Przed dołączeniem do MediaMarktSaturn Polska Anna Tutak-Kordyl kierowała zespołami w takich koncernach jak Procter& Gamble, Pepsi Cola, Tchibo czy Colian. Zasiadała w zarządach spółek prywatnych oraz publicznych, była członkiem rad nadzorczych m.in. Sokołów. Jest ekspertem w zakresie strategii cenowej, zarządzania kategoriami, a także consumer and shopper insights.

- Naszym celem jest dalszy rozwój wielokanałowego modelu sprzedaży koncentrując się na wzmacnianiu custromer experience oraz budowaniu wartości produktów i marek. Dzięki temu umacniamy pozycję MediaMarkt na polskim rynku. Dynamiczny wzrost firmy możliwy jest dzięki zaangażowaniu i intensywnej pracy całego naszego zespołu. Wierzymy, że firmę tworzą ludzie, dlatego bardzo cieszymy się, że do rodziny MediaMarkt dołącza tak doświadczona osoba, jak Anna Tutak-Kordyl. Jesteśmy przekonani, że jej wiedza i kompetencje pomogą nam w realizacji naszych ambitnych planów biznesowych - mówi Alpay Güner, CEO MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarkt ma blisko 90 sklepów stacjonarnych i prowadzi sklep internetowy z elektroniką mediamarkt.pl. Sprzedaż prowadzona jest również za pośrednictwem call center. Firma jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących ofertę z zakresu elektroniki użytkowej.

Dołącz do dyskusji: Anna Tutak-Kordyl szefową marketingu MediaMarktSaturn Polska

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bash
Powodzenia, Aniu! Jest dużo do zrobienia.
odpowiedź
User
Nicko
Ciekawe czy ta pani przychodzi, robi porządek, ustawia, usprawnia, wdraża zdrowe procesy, rysuje strategię, wlewa ludziom olej do głowy i przed odejściem w glorii zostawia marketingowy hipermechanizm, wiedzący o a robić. Czy może jednak niekoniecznie.
odpowiedź
User
Fyftxjb
Oj ten okręt już się podtapia.. Czy ta Pani ich uratuje??
odpowiedź