SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Wiśniewska odpowiada za komunikację i marketing w Skanska Commercial Development

Jakub Zagórski awansował na stanowisko managera ds. zrównoważonego rozwoju w Skanska Commercial Development Europe, a w dotychczasowej roli managera ds. komunikacji i marketingu zastąpi go Anna Wiśniewska.

Anna Wiśniewska Article

Jakub Zagórski jako manager ds. zrównoważonego rozwoju w Skanska CDE będzie zajmował się wdrożeniem strategii zrównoważonego rozwoju Skanska i innowacyjnego podejścia do projektowania obiektów biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Będzie odpowiadał za rynek polski, czeski, węgierski i rumuński.

Zagórski dołączył do Skanska w 2011 roku. Odpowiadał dotąd za strategię komunikacyjną firmy oraz przygotowywanie, wdrażanie i kontrolę realizacji planów marketingowych. Dotychczas zajmował się m.in. zarządzaniem marketingowym, głównie w obszarze internetu i mediów społecznościowych. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, ukończył także program MBA Szkoły Głównej Handlowej realizowany we współpracy z University of Quebec at Montreal.

Anna Wiśniewska, która zastąpi Zagórskiego na dotychczasowym stanowisku managera ds. komunikacji i marketingu, dołączyła do firmy w 2011 roku. Dotychczas, jako specjalista ds. marketingu, a następnie koordynator ds. marketingu, odpowiadała za takie projekty biurowe jak Green Corner w Warszawie, Green Horizon w Łodzi oraz Green Towers we Wrocławiu. Przez ostatni rok zajmowała się także komunikacją zewnętrzną.

W nowej roli będzie odpowiadała za zespół komunikacji i marketingu w Polsce oraz koordynację działań marketingowych firmy w pozostałych krajach, w których działa spółka (Czechy, Rumunia i Węgry). Do jej obowiązków będzie należeć zarówno komunikacja wewnętrzna, zewnętrzna, jak i działania marketingowe dla projektów biurowych Skanska.

Wiśniewska jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła także stypendium w Northeastern Illinois University w Chicago.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Wiśniewska odpowiada za komunikację i marketing w Skanska Commercial Development

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl