SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Antena HD z nową oprawą. „Pierwszy etap rozwoju kanału” (wideo)

Stacja Antena HD zaczęła nadawanie w nowej oprawie wizualnej. - Stacją interesuje się coraz więcej widzów i dajemy im to czego najbardziej od nas oczekują - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Karol Warda, szef kanałów telewizyjnych MWE Networks.

Article

Na nową oprawę składa się biały logotyp kanału Antena HD prezentowany na kolorowym tle lub kolorowy logotyp pojawiający się na białym lub szarym tle. Odświeżona oprawa zadebiutowała w stacji we wtorek, 13 września 2022 roku.

Obie wersje odświeżonego logotypu:

Dotychczasowy logotyp:

Dotychczasowa oprawa Antena HD składała się z logotypu i oprawy w odcieniach koloru niebieskiego. Po rebrandingu kształt logotypu kanału się nie zmienił.

- Zmiana oprawy to pierwszy etap rozwoju kanału Antena HD. Stacją interesuje się coraz więcej widzów i dajemy im to czego najbardziej od nas oczekują: serii dokumentalnych, rozrywki oraz serial przygodowy. Pracujemy także nad autorskimi nowościami, m.in. prowadzimy rozmowy z twórcami kabaretowymi na temat realizacji programu kabaretowego - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Karol Warda, szef kanałów telewizyjnych MWE Networks.

Antena HD jest stacją Grupy MWE Networks, która rozpoczęła nadawanie w sobotę, 1 maja 2021 roku.

Kanał powstał w wyniku konkursu na zagospodarowanie wygasłej koncesji stacji ATM Rozrywka. Dzięki otrzymanej koncesji na nadawanie na MUX-1 stacja ma ogólnopolski zasięg.

Średni rynkowy udział Antena HD w pierwszym półroczu 2022 roku wyniósł 0,31 proc.

Dołącz do dyskusji: Antena HD z nową oprawą. „Pierwszy etap rozwoju kanału” (wideo)

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
brygel
Zmiana oprawy nie byłą 20 września tylko 13 września
odpowiedź
User
O5
Winnicki wyłudził miejsce w MUX pod pozorem obietnic stworzenia kanału dla seniorów (co okazało się zwykłą ściemą).
odpowiedź
User
Zabrać im koncesję
Ten kanał powinien zmienić nazwę na kabaret tv ..bo i tak dzień w dzień świątek piątek lecą kabarety
odpowiedź