SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aplan Media wypromuje Fundusze Europejskie w Wielkopolsce

Agencja Aplan Media rozpoczęła długofalową kampanię komunikacyjną na temat Funduszy Europejskich w woj. wielkopolskim, którą realizuje na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. To efekt wygranego przetargu na dwuletnią obsługę projektu. 

Article

Aplan Media skupi się m.in na promocji beneficjentów oraz korzyści płynących z sięgania po środki unijne, a także zwiększy świadomość mieszkańców województwa na temat zmian, jakie zachodzą w regionie dzięki Funduszom Unijnym. Kampania dla UMWP to pierwsze, kompleksowe działanie w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej.  

Agencja zapewni długofalową opiekę marketingową, m.in. stworzy oraz zrealizuje strategię komunikacji social media (Instagram, Linkedin, Facebook, Twitter, YouTube)‍, wyprodukuje materiały wideo (np. spoty promocyjne, videocasty, serial o Funduszach Europejskich), zapewni liczne publikacje w mediach i zakup nośników OOH. Do obowiązków Aplan Media należy organizacja eventów promocyjnych, prowadzenie płatnych kampanii w internecie oraz stała opieka graficzna.  

Kampanie promocyjne funduszy europejskich to jedna ze specjalizacji Aplan Media. Agencja ma na swoim koncie wiele cross-mediowych projektów informujących o efektach i inicjatywach RPO oraz możliwościach finansowych płynących z EU. W portfolio firmy znajdziemy nagradzane, wielomilionowe kampanie „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”  oraz  "Z ludzkiej perspektywy" realizowane przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.

 

Dołącz do dyskusji: Aplan Media wypromuje Fundusze Europejskie w Wielkopolsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl