SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ARC Rynek i Opinia w sieci IriS

Instytut ARC Rynek i Opinia został członkiem międzynarodowej sieci firm badawczych IriS

IriS to największa na świcie sieć niezależnych ośrodków badawczych, to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają międzynarodowego doświadczenia, a zarazem zrozumienia lokalnych potrzeb. 26 partnerów w różnych krajach, dostarcza Klientom International Research Institiutes profesjonalnych badań. Roczne obroty sieci sięgają 200 milionów Euro. Wszyscy członkowie IriS mają długoletnie doświadczenie na rynku badawczym. A wszystko po to, by oferować najlepszą jakość usług, odpowiednią dla potrzeb zleceniodawców. Do International Resarch Institiutes należą tylko te firmy, które odpowiadają surowym kryteriom stawianym przez sieć, mają wystarczające doświadczenie w przeprowadzaniu badań dla dużych, często międzynarodowych Klientów a także pozytywnie przejdą audyt swojej działalności. Członkami sieci są liczące się na poszczególnych rynkach ośrodki badawcze, między innymi: brytyjski MORI, niemiecki MW Research czy Ricerca Demoskopea z Włoch. Jednak wszyscy partnerzy IriS są niezależni kapitałowo.

W listopadzie do tego grona dołączył Instytut ARC Rynek i Opinia. Na początku przyszłego roku sieć IriS powiększy się o kolejne firmy. ARC Rynek i Opinia został oceniony, jako ośrodek o znaczącym doświadczeniu na rynku badań a także posiadający duże możliwości rozwoju. ARC Rynek i Opinia jest instytutem, mającym stałe miejsce wśród najlepszych pracowni badawczych w Polsce. Firma już od 12 lat przeprowadza badania marketingowe oraz sondaże opinii publicznej. W obszernej ofercie instytutu znajdują się również badania opracowane z myślą o różnych rynkach i sektorach. Przeprowadza sondaże wszystkimi dostępnymi na rynku metodami CATI, CAWI i CAPI. Dla ARC Rynek i Opinia w całej Polsce pracuje prawie 400 ankieterów, 23 koordynatorów regionalnych a ponadto liczni konsultanci i analitycy. Dzięki członkostwu w IriS, instytut ARC Rynek i Opinia ma zapewniony dostęp do zaawansowanych rozwiązań metodoligcznych i konsultacji w zakresie złożonych projektów, co pozwala na lepsze rozwiązywanie różnych problemów badawczych. Firma może także, dla swoich Klientów, koordynować działania międzynarodowe a nie tylko te na polskim rynku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ARC Rynek i Opinia w sieci IriS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl