SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Archiwum Reklamy Społecznej

Archiwum Reklamy Społecznej jest komputerową bazą danych w której znajdują się podstawowe informacje na temat przeprowadzonych w Polsce kampanii społecznych

Fundacja Komunikacji Społecznej poinfomowała, że zaprasza twórców i pomysłodawców kampanii społecznych do umieszczania informacji o przeprowadzanych kampaniach w Archiwum Reklamy Społecznej.

Archiwum Reklamy Społecznej jest komputerową bazą danych w której znajdują się podstawowe informacje na temat przeprowadzonych w Polsce kampanii społecznych. Celem tego przedsięwzięcia jest umożliwienie osobom prywatnym, organizacjom i instytucjom doskonalenia wiedzy i umiejętności w dziedzinie komunikowania społecznego, tak aby w Polsce powstawało coraz więcej prawdziwie skutecznych społecznych kampanii. Dostęp do internetowego archiwum jest bezpłatny.

Zgłoszenia można dokonać wypełniając ankietę znajdującą się na stronie www.ars.dobrestrony.pl. Znajdują się tam podstawowe informacje o kampanii, jej realizatorach, jej obecności w mediach itd. Istnieje możliwość dołączenia materiałów (spotów radiowych, telewizyjnych czy plakatów) w formie plików elektronicznych. Ankieta nie obejmuje wszystkich zagadnień związanych z jej realizacją, prosimy więc o przesyłanie innego rodzaju materiałów pocztą na adres Fundacji Komunikacji Społecznej.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Archiwum Reklamy Społecznej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl