SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Artur Brandysiewicz wicedyrektorem marketingu w Polskiej Organizacji Turystycznej

Artur Brandysiewicz pełni funkcję wicedyrektora ds. strategii i marketingu w Polskiej Organizacji Turystycznej - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Wcześniej Brandysiewicz przez wiele lat pracował w agencjach mediowych.

Article

Brandysiewicz odpowiada w POT m.in. za tworzenie strategii i planów marketingowych oraz kampanii i wydarzeń promocyjnych dla rynków zagranicznych i rynku krajowego. Koordynuje prace związane z przygotowaniem i realizacją kompleksowych kampanii promocyjnych POT za granicą, nadzoruje też przygotowania projektów i realizację stoisk targowych i informacyjnych za granicą. Odpowiada również za nadzór nad planowaniem i realizacją dystrybucji materiałów promocyjnych.

Artur Brandysiewicz przez kilka ostatnich miesięcy, do grudnia ub.r., był general managerem Juicy Unlimited. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w domach mediowych.

Zaczynał w 1998 roku jako trading director w Initiative (IPG Mediabrands). Po czterech latach został dyrektorem należącej również do IPG komórki Brand Connection. W latach 2012-2016 pełnił funkcję dyrektora w BPN Poland (również należy do IPG Mediabrands).

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Obowiązki dyrektora departamentu strategii i marketingu POT pełni obecnie Teresa Buczak.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Artur Brandysiewicz wicedyrektorem marketingu w Polskiej Organizacji Turystycznej

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Darek
I gratulacje !!!
8 8
odpowiedź
User
Smerfetka
Powie gdzie jakie kiki chodzą?
8 8
odpowiedź